martin0000

Proxima regulator napięcia

Polecane posty

martin0000    50

Witam może ktoś powiedzieć a najlepiej zrobić zdjęcie jak jest podłączony regulator napięcia w alternatorze. Głównie chodzi mi o ten przewód zakończony taką okrągłą podkładką. Proxima 95 rok produkcji 2011.

Edytowano przez martin0000

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość
      Przez Gość
      Zetor 5211 brak mocy z pługiem 2 skibowym ,słabszy od ursusa c 330 ,pompa i wtryski po regeneracji co może być.

• Przez Tomek01_1999
      Witam wszystki mam taki problem ze pomiędzy pierwsza a druga głowica u mojego Zetora ucieka powietrze jak go zapalę to słychać i mam pytanie czy to mogła by być uszczelka pod głowicą ? A z jaką siłą n.m mam dokręcić głowice dziękuję za podpowiedź z góry 
    • Przez starkk749
      Witam,
      Mam plany zamontowania turbiny do zetora 7245,lecz silnik czeka remont i pytanie brzmi następująco:
      Jakie części trzeba inne pozakładać,aby modyfikacja się przyjęła? (korbowody,panewki itp.)
      Wał będzie przechodził drugi szlif,zaś nad turbiną myślę aby zamontować od 2.5 TDS,oraz intercooler z Hyundai Tuscon.
      Oraz co efektywniejsze chłodnica oleju czy wymiennik ciepła?
      Oraz nie mam zamiaru słyszeć o wymianach ciągnika,chcę po prostu przed remontem wiedzieć co zrobić.
    • Przez pawel5991
      Witam chciał bym się dowiedzieć ile pala zetory 7245 w ciężkiej pracy i lekiej i co można zrobić żeby mniej palił
    • Przez Dewro
      Witam
      Kolektor wydechowy w Zetorze jest w kiepskim stanie i chciałbym go wymienić. Był parę razy spawany ale po niedługim czasie znowu pękał. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć tego kolektora (nawet w google) Dzwoniłem na traktorowe złomy ale też nie mają. Może ktoś wie gdzie jeszcze powinienem szukać?
      Zetor jest z 89r. więc turbo jest bliżej kabiny, a kolektor wygląda tak

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj