Mariusz199755555

Deutz Agrofarm ciągle gasnie

Polecane posty

Witam od dwóch dni mam problem z Deutzem Agrofarm ciągnik podczas pracy nagle zaczyna gasnąć, gdy chce się go znowu odpalić niekiedy odpali odrazu a niekiedy dopiero jak podpompuje się go pompka na filtrze. Na drugi dzień zawsze z godzinę jest spokój a później to już coraz częściej gaśnie. Gdy już zgaśnie i się go da odpalić i słychać że ma zgasnąć i doda mu się większe obroty to daje radę dalej pracować przynelajmniej przez chwile.Filtry wymienione z 80h temu,wymiana na nową pompkę filtra paliwa nic nie dała. 

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz4321    52

Miałem coś podobnego w Lampo to przyczyną był pęknięty przewód między zbiornikiem paliwa a pompką.

Laval    8
Mariusz199755555 napisał:

Wersja 85km 2010r

A ja mam czerwonego Fiata. 90km 2015. dla ułatwienia stoi na alufelgach 16'.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Komanczo
      Witam mam zamiar kupic same silver 180 cz warto
    • Przez Vektorrr
      Witam!
      Czy ktoś z forumowiczów posiada takową maszynę? Ojciec chce sobie taki kupić ale nie wiem czy to jest dobry pomysł. MA chyba z 5 ha ale uparł sie że musi mieć z przednim napędem Nie mogę nigdzie znaleźć opinii na temat tego modelu. Czytałem o innych modelach Same na forum i zdaje się, że te ciągniki są chłodzone powietrzem... czy nie przeszkadza to podczas ciężkich prac? Nie przegrzewa się? Jak wygląda dostęp do części do tych ciągników w Polsce?
      Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
      Pozdrawiam Vektorrr

hmmm czyżby nikt nie miał kontaktu z takim ciągnikiem? Dziś staruszek był oglądać jakiegoś innego SAME'a.. Corsaro 70 (4x4) może na temat tego ciągnika ktoś się wypowie. W mojej okolicy nikt nie śmiga SAME'em i nie wiem czego można się spodziewać po takim ciągniczku. Ten, którego dziś ojciec oglądał wygląda bardzo dobrze - wszystko wydaje się być sprawne (pompa, hydraulika) troszke wspomaganie słabo działa, tzn jak się kręci w prawo jest ok a jak w lewo już gorzej. No i nówka kabina Bardzo proszę o jakiekolwiek uwagi, sugestie na temat tego modelu (lub ogólnie o starszych traktorkach SAME.. z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez silver90
      Witam mam takie pytanie czy jest możliwe żeby w ciągniku same silver 90 nie działał ostatni półbieg (zając).Gdy włączę ostatni półbieg nic po prostu się nie dzieje i się zastanawiam czy jest to jakaś awaria czy po prostu nie ma ostatniego półbiegu albo jest od jakoś zablokowany. Z góry dziękuje.
    • Przez mackuu1
      Tak jak w temacie i załącznikach wajcha chodzi luźno mam wrażenie że wolno podnosi i że jak się rozgrzeje to jeszcze wolniej może wymaga jakiejś regulacji nie mam pojęcia jak to i gdzie to zrobić jak go obsługiwać proszę o pomoc 
      Z góry dziękuję

Snapchat-1750434712.mp4
    • Przez Daamiann3
      Witam 
      jestem tu nowy mam problem z Deutz Fahr Agrotron 106 silnik BF6M1012E problem polega na wyświetlaniu takiego komunikatu jak na załączonym zdjęciu po odpaleniu nie działa rewers komunikat gaśnie po ponownym załączeniu zapłonu proszę o pomoc

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj