Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

domel27    1

nie owija mi rowno sznurka lewa strona jest na brzegu sznurek jak na komputerze ustawione nawet na maxa ale od brzugu do polowy beli prawie wcale moze ze dwa szurki. wogole to komputer mi pokazuje na pusto lewa strone caly czas pelna komore prawa tylko pokazuje od polowy te kreski i rosnie wraz z nabieraniem masy tam sa jakies czujniki. wedlug mnie troche pozno sznurek podaje albo lapie ale na komputerze mam ustawione wszystko na maxa czy sznurek ilosc i od brzegu tez mam ustaawione zeby nie na samym brzegu byl sznurek zeby ssie nie zsuwal z beli i nie jest to wszystko tak jak powinno ze ladnie sznurek rozprowadzony 

opisalem ppo krotce co sie dzieje

emtecc    22

hmm ze sznurkiem to mało Ci pomogę bo żadnej belki nie owijałem sznurkiem. Po lewej stronie prasy za osłoną jest pręt który ogranicza aby sznurek nie spadł z belki. Ustawienia sznurka na sterowniku... zmienia się coś przy innych ustawieniach. Napisz jakie masz wartości dla poszczególnych ustawień. Zerkne jakie wartości są u mnie. Nabicie belki: po bokach prasy z tyłu są czujniki. Da się to wyregulować. Ja robiłem to tak: przejechałem około 30 metrów, później wrzucałem bokami materiał aby napiąć na max pasy boczne. Po tym poprzesuwałem obudowy czujników aby na sterowniku pojawiło się 6 strzałek

domel27    1

moje ustawienia to odleglosc sznurka od brzegu mam na max 25 , ilosc sznurka na brzegach max 5,0 , miekki rdzen to na 50. mam jeszcze pytanie ten lancuch z lewej strony co idzie od dolu na gorna zebatke ten dlugi to powinien byc napiety bo u mnie jest dosc luzny to jest jakis napinacz czy juz do wymiany bedzie. a o czujnikach to pisales tych u goty lewa prawa strona przy domykaniu klapy?

emtecc    22

czujniki lewa prawa strona raczej na gornej części komory. Nigdy na żywo 592 nie widziałem. Znajomy ma 550 to się przestraszyłem jak zobaczyłem ile tam różności np zamki na komorę. Moja bardzo różni się od 550 za to 580 czy 582 jest bardzo podobna i w podobnych miejscach ma usytuowane czujniki. Łańcuch powinien mieć napinacz bardziej w górnej części. Są wersje które same się napinają i są napinacze po których ślizga się łańcuch. Powinien mieć max 1 cal ugięcia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer_89
      Witam w mojej john 550 podczas belowania sianokiszonki zatrzymują się pasy podczas belowania slizgaja się na walkach, jaki może być powod?
    • Przez Marek1562
      Witam Przy prasie John Deere 854 przy końcu formowania beli na górze z prawej strony zaczynają się wydobywać dziwne dźwięki takie charakterystyczne stukanie. Miał ktoś może podobny problem?
    • Przez robertszejk
      chciałbym sie dowiedziec czegos na temat tej maszyny od uzytkowników, jak narazie wiem od posiadajacych ze na inne by nie zmienili, a od innych ze drogie częsci i ryzyko. ogladałem prase jd590cc z 1998r- szeroki podbieracz(2,1M), siatka, sznurek, rotor, noze(14SZT), centralne smarowanie, komputer, oświetlenie,-lakier orginał bez sladów korozji, gosc chce zania 25000ZŁ. za porady z góry dziekuje
    • Przez sylwek90
      Witam mam problem z demontarzem walca dolnego znajdujacego sie bezposrednio za podbierakiem. Zdjalem zebatke i lozysko z tej strony chcialbym go wyjac w celu zmiany drugiego lozyska ale przez ta oske nie udaje mi sie to. Prosze o rade nigdy nie wyjmiwalem walka w prasie moze jest jakis sposob
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj