norbi222

rezystor dmuchawy

Polecane posty

t25a1    119

Rezystory najcześciej znajdują sie w dmuchawie, bo wtedy mają chłodzenie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Fugeo
      Cześć
      Orientuje się ktoś czy dostanę gdzieś kołpak rozdzielacza hydraulicznego?
      Chodzi mi o ten element (numer 5):

• Przez arsz63
      Witam. Chciałbym wyjąć łańcuch podajnika klosowego z claas dominator 85 i mam pytanie ktorym pasem kręcić żeby on się obracal ? 
    • Przez zyzek
      Mam kilka pytań odnośnie skrzyni biegów z rewersem elektrohydraulicznym w claas celtis:
      1. Czym może być spowodowane to, że przy używaniu nożnego sprzęgła i ruszaniu do tyłu sprzęgło "bierze wyżej" i gwałtowniej niż przy ruszaniu do przodu?
      2. Czy kalibrację sprzęgła/skrzyni w celtis 446 da się wykonać bez podpinania komputera?
      3. Co jaki okres powinno się wykonywać kalibrację?
    • Przez krzycho2607
      witam panowie posiadam classa celtis 456 mam pewien problem z tym ciagnikiem gdy ciagnik sie dobrze rozgrzeje przestaje jechac poprostu nie chce jechać ciagnik nawet jak sie go zapali ponownie ciagnik nie jedzie i na desce rozdzielczej zapala sie kontrolka taki (piorun) jakby jakies niebezpieczenstwo.Prosze moze ktos mial z takm czyms do czynienia.Jak ciągnik jest rozgrzany do skrzyni biegów nie mozna sie dotknąc,tak jest rozgrzana.Moze to wina oleju w skrzyni,ze nie ma odpowiednich parametrów... no niewiem juz sam co to moze byc ruszanie dzwignia od zmiany biegów nic  nie daje rewersem nic nie daje juz sam niewiem co sie dzieje.A moze to te sprzegło cos nie rozłacza które jest w dzwigni zmiany biegów lub cos w tym stylu no niewiem juz sam pomózcie pozdrawiam
    • Przez luki13133
      Witam wszystkich. Myślimy o zakupie nowego Claas'a Ariona 610, 6 cylindrów, 145 km. Co myślicie o tych ciągnikach ? Jak sprawuje się bezstopniowa przekładnia ? Lepszy hexashift czy bezstopniówka ? Jakie są plusy i minusy tego ciagnika ? Jeśli są tu osoby które posiadają taki ciągnik prosiłbym o wypowiedzi na ten temat.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.