luki987654321

Nie domykajace się zamki metal-fach Z-562

Polecane posty

Witam wszystkich, jak już wyżej wspomniałem po zamknięciu komory zamki nie opadają i nie trzymają klapy. Co może być przyczyną?

cięgna regulowałem i niby opadają zamki ale na sterowniku pali się lampka że komora otwarta a przy prasowaniu np. sianokiszonki zamki puszczają i komora się lekko otwiera przez co dobrze zbić się nie da kulki

Wiadomość z agroFakt.pl

Franek3333    30

to jeszcze podreguluj mocniej moja też tak miała.Metal fach na dwa przewody hydrauliczne czy jeden?

Franek3333    30

to może być wina elektrozaworu jak podnosisz podbierak to zostaje ciśnienie i podnosi klapę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AdeXZet
      Witam mam problem z obwiązywaczem siatką, prase kupiłem jakiś czas temu i podczas pierwszych prób na podwórku zauważyłem że walce podające siatkę kręcą się cały czas gdy prasa pracuje, czy po założeniu siatki te walce staną? czy na napędzie obwiazywacza jest jakieś sprzęgło ( hamulec) elektryczny?
    • Przez rbit
      Mam belarkę MF Z562 . Zrobiłem gdzieś około 30 bel i 2 razy nawinęło mi pół szerokości siatki na walec prasy ten co widać go z kabiny ciągnika a pół beli tylko było owinięte, ale jakoś udało mi się to dowieźć do domu i owinąć folią. Co może być przyczyną tego nawijania i co można ewentualnie zrobić żeby wtedy nie wywalać beli z komory tylko jeszcze raz owinąć a nóż nie jest cofnięty bo klapa nie otwarta? Siatka to Hellasnet i położyłem na niej już pręt dociskający. Czy przy owijaniu owijać z większym gazem czy mniejszym?
    • Przez kudlaty22
      witam.  tesc kupil sobie prase metal fach z 562 z 2009r z aparatem do siatki.
      z grubsza wiem jak dziala belarka ze sznurkiem. zalozylismy dzisiaj siatke,nawet chyba prawidlowo.
      ale czy ktos moze mi wytlumaczyc w jaki sposob siatka zostaje odcieta po owinieciu beli. czy jest to robione przez ten sam noz co przecina sznurek czy jakos inaczej.

• Przez jondir989
      Okręca mi się po bokach rotora trawa z prawej i lewej strony. Czy wam też tak się dzieje, jak temu zaradzić? Załączam foto
    • Przez jondir989
      Mam problem z siatką w prasie Metal Fach Z-562 RN. Po owinięciu belki siatką i ucięciu przez nóż siatka jeszcze chwilę się rozwija. Przez to przy robieniu następnej belki siatka od razu ją owija. Czy zmagał się ktoś z takim samym problemem? Co może być nie tak?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.