News
Pawello96

CO WYBRAĆ Pronar 1025A(2004) czy ursus 1014(1989) lub ursus 1004

Polecane posty

Pawello96    1

Witam potrzebuje pomocy przy wyboże ciagnika ktory by był lepszy ,bedzie służył do wywozu drewna z lasu (gałezi ,metrów ) i bedzieiał założony tur

Pronar 1025A(2004)

ursus 1014(1989)

ursus 1004

igor10246    28

tu dałeś maszyny które wszystkie są równo pancerne choć generalnie mi się wydaje że pronar będzie prostszy bo nie ma nic na tarczkach ( sugeruję się 82sa) zato wszystkie sprzęty pancerne, odwiedź jeszcze kanał na yt - okiem zula 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ciachosky
      Cześć wszystkim 
      Szanowni forumowicze mam dylemat i to nie mały bo jak na razie nikt mi nie doradził tak naprawdę, w którym kierunku iść. Otóż potrzebuję ciągnika, który będzie chodził w transporcie z zestawem ~ 25 ton. Najbardziej mi osobiście podpasowały fendt-y od 612 lsa do 615 ale ostatnio padła propozycja żebym wziął pod uwagę deutza z serii dx od 6.30 do 6.80. Zaznaczam, że główne wymogi to skrzynia 40 km/h, instalacja pneumatyczna dwuobwodowa i dobra hydraulika.
      Który model i którego producenta wg was będzie najlepszą opcją. 
      Proszę nakierunkujcie mnie jakoś wg własnych doświadczeń, który sprzęt będzie najmniej awaryjny i długo mi posłuży? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Dawidc92
      Witam jestem nowym użytkownikiem pisze byle jak wieczorem .. a więc mam 18 ha trawy i 6 ornej i nie wiem jaki ciągnik wybrać. Na chwilę obecną mam ruska do grabienia i  takich drobnych prac i c360 z turem która co drugi lub trzeci zdycha, szczególnie dobija ja prasa belujaca metal fach i szukam ciągnika tak do 120 KM. Chce również kupić do tego pług i wóz asenizacyjny. I tak interesuje mnie zetor 10540 lub valtra 6800 która jest uszkodzona właściciel pisze że nie chce jechać na 1 i 3 pół biegu czy wiąże się to z dużymi koszztaami naprawy ? Proszę o pomoc a może coś innego ktoś podpowie ? Dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Pawello96
      Witam potrzebuje opini na temat ciągników ursus1004 i ursus 1224 
    • Przez bartek15208
      Witam zastanawiam się nad kupnem nowego ciągnika i wchodzą w gre dwie marki new holland i valtra byłem u dwoch dealerów i obydwa ciągniki mi się podobają valtra ciutke droższa będę miał też te dwa ciągniki na testy po zniwach. Moze mi ktoś pomoc która marka będzie lepsza mniej awaryjna i wytrzymała, może ktoś jest posiadaczem takich ciagnikow i by coś potpowiedzial
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.