Konrad2277

Oględziny kombajnów przez Agrofotowiczów

Polecane posty

Witam,w firmie ARON w Łasku stoi kombajn MF 32 4x4 może ktoś z was widział ten kombajn lub się tam wybiera to ja bym prosił co by luknąć na ten kombajn bo ode mnie to będzie ze 280km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

Ja też swojego kupiłem w okolicach radomska. We wsi Dmenin byłem fajnie tam jest jedziesz a na każdej posesji kilka maszyn stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

Panowie szukam deutz fahra model 2385 lub 2480, 2680 cos do 50 tys heder min 3,6 metra moze wiecie czy cos gdzies takiego stoi , moze macie jakies namiary co moga miec takie kombajny ?

z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

Bardzo konkretyny Handlarz jest w Ławnicy koło mielca. Sprowadza z szwecji przeważnie volvo i Sampo. Ma też do nich części i niema problemu z wysyłką kurierem w razie potrzeby. Ceny ma tak od 10tys w górę. Sprzęty ma zadbane.


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

ryki koło lublina jest tam jeden co ma maszyny z szwecji całkiem w dobrym stanie kupiłem od niego tylko trzeba dobrze oglądać jak u każdego handlarza zresztą polecam niwe babicką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    664

Brzeziny koło Morawicy jest gościu który sprowadza kombajny a ma różne marki CLAAS MASSEY FERGUSON VOLVO SAMPO JOHN DEERE

NEW HOLLAND w cakiem dobrym stanie ceny ma różne przewarznie od 10 tys wzwyż ale trzeba dobrze obejrzeć i podobnież transport załatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vrafal15    0

Witam :)

 

Znacie kogoś ze Świętokrzyskiego oprócz tego z Brzezin ?????

Witam ja nie znam nikogo ze świętokrzyskiego i mam też pytanie czy znacie jakieś komisy/składnice kombajnów zbożowych w bdb stanie tak do 30tyś na podlasiu, poszukuję kombajnu z marki class, New Holland, Deutz Fahr lub Bizon? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIREKkrs    0

Witam

Jestem nowy na forum ale może przejde do rzeczy poszukuje kombajnu (usługi kombajnowania) do rzepaku 13ha kolo rawicza WLKP platne od ręki

 

Zapomnialem dodac żniwa 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

odnowa tematu panowie poszukuje kombajnu do 20 tys wojewuctw podkarpackie i oklicznych mze być każdy byle miał sieczkarnie i kabine i moze mieć też stół jesli ma ktoś namiary do jakiś handlazy to prośł bym na pw lub tu na forum napisać

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ej potrzebuje pilnie namiarów na dobrych chandlaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Polecam kombajny od tego gościa z Ławnicy koło Mielca kopiliśmy od niego sampo 500 pozwolił nawet przełożyć koła tylne z innego kombajnu bo były popękane kombajny nie są okradzione w skrzynce były oryginalne klucze i cześć dorzucił jeszcze żyletki i kose bardzo zadbane maszyny wszystkie na chodzie jak bym chciał to by zapalił wszystkie kombajny które miał

miałem trochę problem z transportem załatwionym przez tego goscia kierowca chciał jechać z 30 km dalej nie polecam pomocy drogowe PZU z Mielca

http://www.maszynyro...pl/kombajny.php

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1gnEw

Edytowano przez przybyslawice5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanwiatr    0

Odświeżę temat, w jakich ogłoszeniach szukać kombajnu. Allegro to kilka sztuk i powtażają sie z OLX. U korbanka jest też dział używane, ale niewiem czy stoją wszystkie na jednym placy czy jeszcze u poprzedniego właściciela. Szukam BIZONA REKORDA 89-90r w jak najlepszym stanie, w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armo    0

szukaliśmy mercatora praktycznie od żniw, w odległości do 70 km od miejsca zamieszkania, naoglądaliśmy się różnych, generalnie są to wiekowe maszyny i na ideal nie liczyliśmy, ale to co zobaczyliśmy przechodzi ludzkie pojęcie, popękane ramy, wyjące skrzynie i tylko te tłumaczenia: niemiec tak jeździł i było dobrze, to nie przeszkadza, tak ma być itp, generalnie szukaliśmy na olx, aż pewnego dnia na allegro prawie przez przypadek znaleźliśmy kończącą się już aukcję starszej osoby likwidującej gospodarstwo, jak się okazało byliśmy pierwszymi zainteresowanymi, kombajn zrobił bardzo dobre wrażenie (komplet osłon, wszystko działa, brak rdzy) co prawda to tylko 50 z wąskim hederem i bez kabiny ale jakość była głównym wyznacznikiem, wzieliśmy go praktycznie bez negocjacji mając w pamięcie glądane poprzednio maszyny, także polecam cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

szukam kombajnu zbożowego taki do 60000 zł  z chederem do 4,2 m jaki może mi  polecić  oprócz volvo  dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

Damasławek to jest Turza 14  też tam byłem  oglądać jak chciałem kupić renie ma dość sporo sprzętu różnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Byłem ostatnio w 2 komisach, bo szukam Claasa mieli jakieś starocia i cena wysoka, i się trochę przygnębiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janekrolnik    0

Drodzy koledzy to zalerzy co kto szuka . Ostatnio moj znajomy wziol mnie ze soba bo chcial kupić kombajn. Pojechaliśmy do tego goscia do Brzezin kolo Morawicy bo mam do niego nie daleko . Szczerze mówiac to bylo mi wstyd za niego . W kieszeni miał kolo 30 tysięcy a szukał jak sie okazało maszyny ładnej nie koniecznie sprawnej. Bo stwierdził ze w wiesz musze sie pokazać na wsi . Pokazałem mu kilka maszyn ktore by sie wg mnie dla niego by pasowały , a on mówi wiesz musze mieć ładniejszą maszyne od Wieśka. Patrzył za Fergusonami no Claas terz wchodził w gre nawet patrzyl za Sampo i Volvo wiec mu mówie patrz na to jak jest wypracowana a nie na to jak sie błyszczy. Spedziłem pół dnia ,bo ma tam sporo maszyn, ale wybraliśmy naprawde dobrą sztuke jak za tą kase . Kupił Fergusona choć były ładne Claasy Sampo Volvo . Ja coraz bardziej przekonuje sie że musze kupić coś innego i wymienić mojego poczciwego Fergusona 206 na coś innego . Oglądałem u tego gościa Droninborgi hydrostaty . Mówił ze obkosili 3 sztukami cały sezon bez awaryjnie. Czytałem że sa to maszyny bardzo wydajne i stosunkowo proste i bezawaryjne a przytym mało palą , a hydrostat to cos pieknego w koszeniu. Ma kilka sztuk tych modeli i ma jeszcze cały czas przywozić , na marginesie powiem że idze z gościem pogadać konkretnie , potrafi doradzić . Czasem zajedzie sie do kogoś to "bez kija nie podchodź " nie da do siebie gadać. Miał Volvo 1150 tez ciekawa maszyna hydrostatic . Ma ktoś taki kombajn bo tego terz biore pod uwage , albo Droninborga hydrostatica proszę o opinie na temat tych maszyn . Pozdrawiam Wszystkich Janek 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janekrolnik    0

szukaliśmy mercatora praktycznie od żniw, w odległości do 70 km od miejsca zamieszkania, naoglądaliśmy się różnych, generalnie są to wiekowe maszyny i na ideal nie liczyliśmy, ale to co zobaczyliśmy przechodzi ludzkie pojęcie, popękane ramy, wyjące skrzynie i tylko te tłumaczenia: niemiec tak jeździł i było dobrze, to nie przeszkadza, tak ma być itp, generalnie szukaliśmy na olx, aż pewnego dnia na allegro prawie przez przypadek znaleźliśmy kończącą się już aukcję starszej osoby likwidującej gospodarstwo, jak się okazało byliśmy pierwszymi zainteresowanymi, kombajn zrobił bardzo dobre wrażenie (komplet osłon, wszystko działa, brak rdzy) co prawda to tylko 50 z wąskim hederem i bez kabiny ale jakość była głównym wyznacznikiem, wzieliśmy go praktycznie bez negocjacji mając w pamięcie glądane poprzednio maszyny, także polecam cierpliwość

 

Słuchaj maszyny przewaznie ludzie sprzedaja jak sie juz spawać nieda albo juz wszystko jest tak rozwalone . Jezdziliśmy po prywatnych ludziach albo małch handoarzykach co ma 2 lub 3 kombajny to to wszystko takie podpicowane albo kompletny złom ze zalączysz a tu podsiewacz chce wylecieć i cały sie trzęsie . Od chłopa kupisz to zalezy jak trafisz albo ktoś sprzedał bo wiedział co jest warty. Sprowdzane  maszyny to inna bajka . Przedewszystkim jak mówil ten gość w Brzezinach to czesto niewyrobiony sprzęt a sprzedają o błache sprawy , bo ich na to stać , a jak ma sprzęt to przewaznie dba , a wiesz jak u nas podrutowanie pospawane zeby szybko i dalej bo do koszenia jeszcze kupa ludzi. Pokazywał nam ksiązke serwisową do kombajnu , to moze wydac sie smieszne ale widac bylo po maszynie choc nie pierwszej młodości ale facet wstawial kombajn na przeglad do firmy i jechał pewnie kosić

Edytowano przez janekrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janekrolnik    0

szukam kombajnu zbożowego taki do 60000 zł  z chederem do 4,2 m jaki może mi  polecić  oprócz volvo  dzięki za odpowiedzi

Sluchaj moj znajomy ma Laverde 3600 heder 4,2 i bardzo sobie chwali mowi ze silnik iveco 160 KM pali niewiele ma tez john dera 1075  mowi ze ta Laverda pali sporo mniej od johndera a 2 hektary skosi spokojnie za godzine czesci bezproblemowe od newhollanda czy bizona .Kosi jurz nia 4 lata i jest bardzo zadowolony najbardziej z bardzo oszczędnego silnika bo wiesz paliwo palisz na bierzaco i masz realna osczedność non stop . Mowił ze chce kupic klepisko do kukurydzy do tego i bedzie nim rabał kukurydze bo John to zarłok na paliwo . Nie ma sie co dziwic to maszyna z ameryki rodem a wiec paliwo mają tanie . Oglądałem tez tą maszyne w Brzezinach ale to dla mnie za wielkie wydaje i sie ze w niezlym stanie jest musial bys zerknac 

Edytowano przez janekrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Słuchaj maszyny przewaznie ludzie sprzedaja jak sie juz spawać nieda albo juz wszystko jest tak rozwalone . Jezdziliśmy po prywatnych ludziach albo małch handoarzykach co ma 2 lub 3 kombajny to to wszystko takie podpicowane albo kompletny złom ze zalączysz a tu podsiewacz chce wylecieć i cały sie trzęsie . Od chłopa kupisz to zalezy jak trafisz albo ktoś sprzedał bo wiedział co jest warty. Sprowdzane  maszyny to inna bajka . Przedewszystkim jak mówil ten gość w Brzezinach to czesto niewyrobiony sprzęt a sprzedają o błache sprawy , bo ich na to stać , a jak ma sprzęt to przewaznie dba , a wiesz jak u nas podrutowanie pospawane zeby szybko i dalej bo do koszenia jeszcze kupa ludzi. Pokazywał nam ksiązke serwisową do kombajnu , to moze wydac sie smieszne ale widac bylo po maszynie choc nie pierwszej młodości ale facet wstawial kombajn na przeglad do firmy i jechał pewnie kosić

Absolutnie się z tobą nie zgodzę jeśli chodzi o sprowadzone maszyny. Gdy swojego kupowałem 2 lata temu za granicą to zobaczyłem jakie tam cuda stoją w małych pieniądzach. Coś co jest zadbane swoje kosztuje i nie ma zmiłuj a opowieści że ich stać można sobie między bajki włożyć, tak samo jak Polacy bogatsi od Ukraińców są przecież i przyjeżdżają tu do nas ukraińscy handlarze i kupują u nas za bezcen maszyny w idealnym stanie bo przecież my jesteśmy bogatsi i nas stać to robimy im prezenty. Haha, dobre.

Na zachodzie tylko graty za bezcen oddają a handlarze w Polsce je picują. Identycznie jest z samochodami osobowymi. Sprawdź sobie na mobile.de jak kosztują DOBRE auta w niemczech. Są 20-40% droższe niż w PL.

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janekrolnik    0

Absolutnie się z tobą nie zgodzę jeśli chodzi o sprowadzone maszyny. Gdy swojego kupowałem 2 lata temu za granicą to zobaczyłem jakie tam cuda stoją w małych pieniądzach. Coś co jest zadbane swoje kosztuje i nie ma zmiłuj a bajeczki że ich stać można sobie między bajki włożyć, tak samo jak Polacy bogatsi od Ukraińców są przecież i przyjeżdżają tu do nas ukrińscy handlarze i kupują u nas za bezcen maszyny w idealnym stanie bo przecież my jesteśmy bogatsi i nas stać to robimy im prezenty.

Na zachodzie tylko graty za bezcen oddają a handlarze w Polsce je picują. Identycznie jest z samochodami osobowymi. Sprawdź sobie na mobile.de jak kosztują DOBRE auta w niemczech. Są 20-40% droższe niż w PL.

 

Sluchaj ja mam bisko do tego goscia i czasem jezdze  do niego bo on czesto przywozi maszyny bo ma swoje tiry, dobrze wiesz ze za dobry sprzet trzeba zaplacic. Ma i tansze i drozsze , Czasem jeszcze maszyna jest na samochodze nie zdieta.  Wozi to 3 samochodami i czasem w niedziele jest nie rozladowany jeszcze ale przywozi sprzety ładne,bo np heder nie jest powycierany . Ja tam wole sprzęt sprowadzany bo jak wyciągniesz miarke oleju to bardzo często olej żólty i kartka ze np mobil 10w40 ,to napewno nie jest superol czarny jak smoła , wiesz to zalezy na co kogo stac. Nie wnikam ile poplacil ale byłem tez u kilku prywatnych ludzi . Sluchaj u nas kazdy goni po zarobkach , nie oszukuj sie , i maszyna dostaje ognia , unas jest inna kultura kazdy w zniwa patrzy zeby jak najwiecej zarobic. Sam wiesz ze jak sie nic nie rypie to kosisz do upadłego bo to tylko pare dni , jak nieskoszisz to skosi ktos inny . Ja kupie cos u niego bo wole dolozyc jesli maszyna jest tego warta , wiesz ze czasem maszyny sa takie same tylko z nazwy i tylko z nazwy i modelu a sa to 2 ruzne maszyny i w tedy ceny sa inne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj