kufcio

Axion 800 w promocji 2019

Polecane posty

kufcio    2

Witam

obecnie trwa promocja na najmniejszego Axiona 800 - 205km przy ciągniku ponad 8 ton - cena 385tyś netto.  Nawet NH jest droższy:)

Wiem że te najmniejsze sa strasznie wykastrowane, często cala seria ma jakieś tam takie same podzespoły a najmniejszy ma coś słabszego itp. Zastanawiam się nad tą ofertą ale mam pewne obawy.  Z kolei Axion 810 to już wydatek 430tyś. 

 

Ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufcio    2

boje sie Valtry. Tego jest tak mało na rynku wtórnym. Takiego John Deera, Claas'a czy innego New Hollanda to większość mechaników zna, części w Greene kupisz. a za 10 lat u handlarzy coś dostaniesz z części używanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukasz95
      Wszystko o Volvo BM 800 activ. (interesuje mnie wszystko).
       
      Opinie, uwagi, serwis części zamiennych itp.
    • Przez PronarekP5
      Tak jak w temacie , czy wiecie czy da sie samemu dołożyć coś do tych ciągników co występuje w wyposażeniu dodatkowym a są przygotowane np. kable do podłączenia itd. Co trzeba dołożyć co zrobić , żeby zamontować coś dodatkowego, widziałem ze w tylnych lampach są kable do sterowania zaworami hydraulicznymi tylko co trzeba zrobic oprócz dolozenia guzików żeby to uruchomić.
    • Przez jelonek2012
      Hej chłopcy - przydałaby mi się pomoc. Potrzebuję się dowiedzieć jaki model radia można dopasować do Claasa Axiona 810. Jak już wszyscy wiemy niedługo są Walentynki i chciałam kupić mojemu kochanemu mężusiowi jakieś fajne radyjko z kartą pamięci, nie mam tylko pojęcia co tam można zainstalować. To jak? Pomożecie?
      gallery pages (1).pdf
    • Przez Dawid1156
      Witam, poszukuje instrukcji obsługi do ciągnika claas axion 810 lub chociaż do komputera cebis rok 2010, dzieki za pomoc. 
    • Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj