Arasowsky

Wymiana oleju w pompie wtryskowej

Polecane posty

Arasowsky    1
Napisano (edytowany)

Cześć! Mam we Władimircu T-25 pompę wtryskową z C-330 i nie bardzo wiem jak wymienić olej w pompie wtryskowej, bo to mój pierwszy ciągnik.

Czy wlew oleju jest w tym miejscu co zaznaczyłem 2 na zdjęciu?
Pod numerem 1 jest bagnet sprawdzający poziom?

Gdzie jest spust? Z prawej czy z lewej strony?

Edytowano przez Arasowsky

kderwisz    5
49 minut temu, Arasowsky napisał:

Cześć! Mam we Władimircu T-25 pompę wtryskową z C-330 i nie bardzo wiem jak wymienić olej w pompie wtryskowej, bo to mój pierwszy ciągnik.

Czy wlew oleju jest w tym miejscu co zaznaczyłem 2 na zdjęciu?
Pod numerem 1 jest bagnet sprawdzający poziom?

Gdzie jest spust? Z prawej czy z lewej strony?

tak samo jak w c330 na dole boku  po prawej korek spustowy u mnie na klucz 17 a korek wlewowy u góry u mnie na 19

bagnet jest wykręcany koło rurek wtryskowych  ja leje 200-250 ml oleju

181 kB · 1 pobranie

tak samo jak w c330 na dole boku  po prawej korek spustowy u mnie na klucz 17 a korek wlewowy u góry u mnie na 19

bagnet jest wykręcany koło rurek wtryskowych  ja leje 200-250 ml oleju

181 kB · 1 pobranie

Arasowsky    1

Coś to forum nie działa dzisiaj najlepiej.

Dziękuję za informację. Biorę się za wymianę w takim razie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kotek85
      Witam,
      Chciałbym poznać waszą opinię mianowicie dziś po wymianie oleju i filtra hydraulicznego, przy obrotach ok 1200 , zapala się czerwona kontrolka od zapchanego filtra hydraulicznego, dlaczego tak się dzieje przecież złożony jest taki sam filtr (nowy) na jakim go kupiłem, identyczny. Dodam że ten filtr siatkowy  przy spustach został przedmuchany ( chociaż właściwie był czysty) Co może być przyczyną?? Proszę o pomoc
    • Przez maret98
      Muszę wymienić pompę hydrauliczną w Valmet 8400 z 96r. bo tylni TUZ wolno podnosi. Szukam i nie wiem którą wybrać - tyle ich jest np te dwie:
      -http://www.rol-parts.pl/pompa-hydr-valtra-valmet-32863100-33561800-0510766313,id7140.html
      http://www.rol-parts.pl/pompa-hydrauliczna-valmet-bosch-32863100-33561800-0510766313,id7246.html
      Różnica prawie 1000 zł. Warto dopłacić do boscha - czy to na pewno oryginalny bosch?
      Ktoś coś poradzi, a może kupić w innym sklepie, albo w stacjonarnym. Jak będzie z gwarancją? Jest w ogóle gwarancja na pompy hydrauliczne?
      Czy może tą pośrednią?
      http://www.rol-parts.pl/pompa-hydrauliczna-valtr-valmet-31852310-34306100,id14801.html
    • Przez fendt856
      Witam ma taki problem robiłem przednią oś w case 5150 wymieniłem czopy tulejki bo już był duży luz. I przed tym leciał olej z lewego koła i powodem tego była podrobiona któtka pół oś i ją wymieniłem krzyżaki tą pół oś i uszczelniacze i tulejki te co pół oski pracują w nich i przez pewnien czas nie leciało i teraz zaczeło leciec z środkowego mostu tam też wymieniłem uszczelniacz i tulejkę i jest taki problem że bez włączonego napędu moge jeździc długo i nic się nie dzieję a jak załącze przedni napęd pół dnia i zaczyna lecicec olej co może być ?
    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez barttek790
      jak wyregulować ciśnienie oleju  w silniku zetor 5211
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj