martin0000

problem z zaczepieniem nowej kosiarki samasz KDTC 301

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
martin0000    104

Jak w temacie kupiłem kilka dni temu KDTC 301 na centralnym zawieszeniu i jest mega problem z zaczepieniem a mianowicie podłączenia jednej strony ramienia,jedno stronę podczepie normalnie a na drugiej jest takie napręzenie że w kilka osób trzeba stawać na jednej stronie i tak samo jest z odczepieniem jest takie naprężenie na prawą strone że nie można odbezpieczyć zawleczki na haku.  normalnie tragedia jestem taki zły że chyba ją zwrócę z powrotem,miał ktoś już takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

te wieszaki od ciągnika właśnie też regulujemy ale o ile przy zaczepianiu pomoże to przy odłączaniu porażka bo wszystko tak naprężone że nie da się kręcić,

właśnie tak nie widać jest niby wszystko odbezpieczone na spręzynie też praktycznie nie ma już regulacji ale właśnie tak jak mówisz @sebe1033 sprężyna ciągnie i napręża lewą strone

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

a przypadkiem nie odczepiacie Jej w pozycji do koszenia, do odczepienia chyba boleć trzeba przełożyć i wtedy elegancko się odczepia i podczepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

chyba macie racje panowie ta zapadka  jest żle u mnie ustawiona tzn w pozycji do koszenia jutro zobacze mam nadzieje że w końcu będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186

Ja tak samo męczyłem się z inną kosiarką czołową i też okazało się że trzeba było poprzestawiac kilka dźwigni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dario1601
      koledzy jakie macie doswiadczenia i opinie o kosiarkach dyskowych samasz . chce kupic dwie nowe przednia 3m i tylna 3m kdf i kdtc  . prosze o opinie
    • Przez Wojtek026
      Kosiarka około 2.4m która będzie lepsza i czy sipma będzie najlepsza? Łąki różne kratówka kamienie nierówno czy szkoda se tymi sprzęt ami  głowę zawracać i zostać przy rotacyjne 2.1m czy dyskowa dużo wyżej kosi co z potrawami typu sałatka czy dyski zewnątrz? 
       
    • Przez rzymek98
      Witam. Musze kupic kosiarke, i jaka bybrac? Samasz, Talex? Jakie Mcie opinie o nich? Szeroskosc 1.85. Prosze o opinie posiadaczy
    • Przez Kobra66
      Witam! Czy ktoś spotkał się z przetrząsarką karuzelową Samasz GT 540, symbol 264 a na tabliczce znamionowej napisane jest made in Italy. Jeżeli ktoś posiada taki sprzęt o takich oznaczeniach to proszę o info, pozdrawiam
    • Przez Kobra66
      Witam. Czy posiada ktoś katalog części do przetrząsarki samasz P4-471 jak również do P4-531 bo nigdzie nie mogę znaleźć . Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj