Grzegorz08

Problem z belownicą Krone 1250

Polecane posty

Grzegorz08    0

Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojcik1989    2

Może ten siłownik padł co napina pasek. Ja za to mam inny problem nóż siatki w dobrym stanie wygląda a siatka słabo dociera i w jednym miejscu cały czas ja ciągnie w komorze przez co z jednej strony bela ma słabo nawinięta siatkę. Moze ktoś w tym mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby  okazało się, że to wina siłownika to odezwij się mam sporo części do pras Krone. :)

Pozdro!
sklep www.ZENOX.pl 
Części do zachodnich i polskich maszyn rolniczych 

sebastian.gorny@zenox.pl 
TEL. 723 678 743 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Jak powinienien być zamontowany nóż w RP1250? sfazowaną częścią do góry czy dołu tak jak na zdjęciu?

DSC_0046.jpg

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas11    0
Dnia 2.06.2019 o 09:53, Grzegorz08 napisał:

Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.

Mam taki sam przypadek. W czym tkwi problem? Sterownik? 


Zetor 7441 i Ursus C-360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zastanawiam się nad zakupem prasoowijarki jak w tytule. Mógłby ktoś podpowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Jakie podzespoły są najbardziej awaryjne i jak sprawdzić np stan bel na sterowniku 
    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez marioc14
      Witam
      Czy ktoś z uzytnikow pras promujących krone spotkał się z takim problemem że w momencie uruchomienia prasy z nożami materiał zamiast dostawać się do komory zwijajacej przedostaje się pomiędzy górnym wałkiem a belkami łańcucha komory zwijajacej co w konsekwencji powoduje gięcie się belek oraz tej blachy z przodu co jest za rolka z siatką i mechanizmem siatki co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Dodam że łańcuchy w komorze zwijajacej zostały wymienione na nowe rok temu. Pozdrawiam 
       
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy ktoś może się orientuje czy w Zgrabiarce Krone 421 Swadro uzupełnia się może jakiś olej albo smar??? Bo z tego co ja wiem to niby jest tak jakiś płynny smar, ale producent przewiduje dożywotnie nasmarowanie z tym że ciekawe ile lat producent przewiduje że na maszyna będzie pracować. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o jakieś info bo może trzeba by było coś tam uzupełnić.
    • Przez Kuba284
      Witam
      Jaka jest różnica między rozbijakiem krone 6.70/6 a 7.70/6?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj