Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bilik26    15
Koledzy chcę zmienić swoją sipme i mam na uwadze dwie marki class variant 280 i NH 750, ktora lepsza i na co zwracać uwagę przy kupnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atari    12

Pracowałem Claasem 180, a teraz BR750, to wg. mojej opinii New Holland o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilik26    15
Atari napisał:

Pracowałem Claasem 180, a teraz BR750, to wg. mojej opinii New Holland o niebo lepszy.

Ta BR750 z siatką czy sznurek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez viperwlkp
      witam wszystkich. mam pytanie jakiej siatki i jakiej długości używacie w prasach ursus i warfama u. z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez kiejdal
      witam . czy orientuje się ktoś z gdzie mozna zakuć pasy w okolicach Lublina? A najlepiej Łęcznej . Moze ktos z was sie tym zajmuje ? pasy od starej john deerki
    • Przez Bolo77
      Witam.
      Mam mtz 82 z roku 95. Planuje zakup prasy podlaczanej pod zapalniczke. Czy  ktos z was robił sobie takie przylacze w ciagniku i moze podpowiedziec jak to ogarnac.
    • Przez gr_rat
      gdzie i czy w ogóle ubezpieczacie prasy od pożaru >? jak  +/- wychodzi to cenowo 
    • Przez Nowak5425
      Witam, tak jak w temacie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego modelu. Znalazłem jeden egzemplarz, który ma nie duży przebieg,od pierwszego właściciela. Prasa posiada rzadki rotor bez noży. U mnie prasowała by tylko słomę. Słyszałem wiele opinii o rzadkim rotorze w słomie. Jedni chwalą i mówią że jest super, inni mówią, że jak będzie dobrze sucha i sieczkowata słoma to słoma będzie zapychać się przy rotorze. Posiada może ktoś takowy model z takim właśnie rotorem i wypowie się na ten temat ?  Czy ciągnik o mocy 90 KM poradzi sobie z tą prasą ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj