Polecane posty

Gralak    0

Witam wiecie może kto zakuje mi pasy  spinkami titan? Okolice Siedlce Łosice Łuków 

Ziomal20084    43

jaka prasa ? w Łukowie Agrotechnika, tak zakuwają pasy. w oddziale Biała Podlaska też Ci zakuja

4pakplus    22

No taka drobna uwaga (przeciwpożarowa). Długość poszczególnych pasów nie może się różnić o hmm.... (tera nie pamietam dokladnie, ale chyba 5 centymentow) Ja co roku zdejmuje pasy, sprawdzam luz na łożyskach - i długość pasów. Roboty ze dwie godziny, ale wiem cczym jade.

Kizo    7

Jak by ktoś jeszcze potrzebował zakuć pasy prasy na spinkach Mato (jest to oryginał Claas, John Deere, Vicon) to w Chodowie na Węgrowskiej 146A.  Poza pasami jest zakuwanie przewodów hydraulicznych i naprawa linek motoryzacyjnych np. gazu, sprzęgła, hydrauliki i innych. Prawdę mówiąc  jest to moja prywatna działalność więc serdecznie zapraszam wszystkich do współpracy. W razie pytań proszę dzwonić 733371947. Mam nadzieję, że Jacek i moderatorzy mnie nie zbanują za taką kryptoreklamę ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mi3p
      Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach,
      Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z . Zakład w Żelkowie, Polską Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka, zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem rolniczym 2013" - IX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II 6.

Kto się wybiera?
    • Przez Belarus820
      Witam.

Szczeliły mi złaczki od pasów wygładaja one jak drut zwiniety i chce kupić nowe złaczki MS 25 moje pytanie brzmi czy bede musiał uciąc ten pasy z 2cm zeby te stare dziury usunoc czy poprostu w te same dziurki i czy sie nie urwie. i jak skróce ten 2 cm to czy pasy nie beda za krutkie mówie tylko o 3pasach. prosze o pomoc
    • Przez krismiszcz
      Witam serdecznie!

Poszukuję sklepu z częściami do Renault-ów w Lublinie bądź okolicy.
    • Przez __ema__
      Hej,
      Rozważam opcję rozpoczęcia studiów II go stopnia na UPH w Siedlcach, na kierunku rolniczym.
      Problem polega na tym, że ukończyłam kierunek luźno [wręcz wcale] powiązany z rolnictwem [informatyka] i spodziewam się, że czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna i nadrobienie sporej części wiedzy z dziedzin rolniczych.
      Czy jest może ktoś kto wymienioną szkołę ukończył/uczęszczał i podzieli się opinią?

Czy możecie mi podpowiedzieć z jakiej dziedziny muszę się 'przygotowac'? Produkcja roślinna i zwierzęca zapewne? Podrzuci ktoś jakieś dobre tytuły, do których warto zajrzeć? [w tej chwili dysponuję jedynie książkami dla technika rolnictwa, ale nie wiem czy to nie za niski poziom, a nie bardzo wiem gdzie szukać czegoś więcej. Mam też do dyspozycji Metody chowu i hodowli bydła - Grodzki Henryk, ale to też bardzo wąski zakres informacji].
      Czy studenci rolnictwa podpowiedzą mi chociaż jakieś podstawy, które muszę pojąć, żeby mieć z czym startować na te studia?

Co ogólnie warto według Was przeczytać, żeby wdrożyć się trochę w rolnicze klimaty?

aha i studia 'atakowałabym' dopiero w roku 2015 więc mam jeszcze sporo czasu na nadrobienie.
    • Przez Jakubb
      Witam,

jednak będę musiał zrobić remont silnika w C-360-3P. Widzę, że wybór wałów jest dosyć spory, dlatego chciałem się zapytać co polecacie? (wiem, że cena najdroższej, azotowanej Andorii nie bierze się z niczego, ale..). Ciągnik nie wykonuje ciężkich prac (do orki i uprawy mam mocniejszą maszynę).

Jak sprawdzają się te wały z Indii? Czy jest duża różnica między wałem azotowanym i nieazotowanym?

Gdzie są dobre sklepy w dolnośląskim?
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj