damian00980

Ursus C-330- Ścięcie śrub na wale korbowym

Polecane posty

damian00980    0

Witam. Chciałbym się was zapytać co mogło być przyczyną obciecia się śrub na wale korbowym i czy jest sens to naprawiać czy lepiej nowy wał? I skąd są te smary w obudowie.

Screenshot_2019-05-28-22-47-28-163_com.facebook.orca.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ktos zalozyl miekkie sruby zwykle i tyle sprawdz czy dziury nie wybite sa i nie maja luzow . Troche zabawy i moze sie wykreca zalezy jak sa zapieczone sa specjane narzędzia do tego , lub prubowac przyspawac nakretke troche sie rozgrzeje to moze wyjdzie .Jak nic wiecej sie nie stalo tam to wal powinien byc dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    587

Dwu-masa do wymiany .:D  Kołek ustalający  koło zamachowe był ? Wykręcić urwane śruby( w razie problemu przyspawać nakrętki) ,oczywiście aby nie uszkodzić powierzchni przylegania, Mogły być przeciągnięte śruby , dlatego fachowo dokręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian00980    0

No niestety. Dziury są po prostu  jajowate i w kole zamachowym gdzie wchodzi ten bolec tak samo i na końcu wału identycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co to za ciągnik  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
Napisano (edytowany)

Silnik czasami się nie zatarł?

Edytowano przez bears

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba063
      Witam. Mam następujący problem. Kupiłem od Leśnictwa C 385. W ciągniku niestety przez tyle lat pozrywano gwinty w otworach gdzie znajduje się 12 śrub które trzymają dekiel podnośnika. W moście trzyma 6 albo 7 śrub a reszta jest pozrywana. Podpowiedzcie mi jak to rozwiązać. Prze gwintować na większe? Założyć szpilki? Słyszałem też o jakiś sprężynach ale się nie znam na tym za bardzo ;/ Pozdro
    • Przez Marcin06
      Witam, musze wymienić uszczelkę pod głowice i mam problem bo niewiem w jakiej kolejności dokrecać śruby głowicy. Ma może ktoś jakiś schemat albo coś.
      P.S Sorry jeśli jest podobny temat na forum, szybko przejrzałem i niezauważyłem, ponieważ pilnie tego potrzebuje na teraz
    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .
       
      Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .
       
      Z góry dziękuję
    • Przez michalc123
      Witam, szukam z jakim momentem trzeba dokręcić głowice w 2140 turbo oraz kolejność dokręcania.
    • Przez pawel100474
      Jak odkręcić koło pasowe w case jx 60 bo chcę wymienić uszczelniacz bo mi cieknie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj