marmon2223

Pomidor gruntowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marmon2223    0

Witam

Co może dolegać pomidorom gruntowym wsadzonym tydzień temu? Będzie coś jeszcze z nich??

20190528_145214.jpg

20190528_144818.jpg

20190528_144822.jpg

Screenshot_20190528-134850_Messenger.jpg

20190528_144748.jpg

20190528_144803.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalpl    3

Mam pytanie. Mam w szklarni 2 odmiany pomidorów jedne sa ok a obok drugie krzaki bardzo ładne mocno rosną, a nie wiążą owoców same puste kwiatki a owoc tylko pojedyńczo. Jak temu zaradzić co jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki02165
      Witam, bardzo mnie zainteresował temat uprawy pomidora przemysłowego
      Czy jest ktoś kto taka uprawę prowadzi oraz od A do Z powie ze strony praktycznej jak to wyglada? Interesuje mnie od siewu w wielodoniczkach do zbioru (wszelkie prace zwiazane z uprawą)Z góry bardzo dziękuję 
    • Przez LujFocus
      Witam, 
      Rozglądam się za czyszczarką do pomidorów typu Lima, czy ktoś posiada taki sprzęt i może podzielić się informacją o wydajności, wadach zaletach tego sprzętu
      https://youtu.be/EMvbOhCA3ow
       
       
    • Przez Patryczek96
      Witam. Chciałbym w przyszłym roku zacząc uprawę pomidora w gruncie, na początku skromny areał 10arów. Gleba na której zasadził bym pomidora to KL II po oborniku, znawadnianiem nie byłoby zadnego problemu. Z sprzedażą nie miałbym żadnego problemu ponieważ wszytko szło by na przetwórnię do mojego znajomego. Chciałbym sie dowiedzie następujących rzeczy:
      -jaka dobrac odmiane? -myslałem nad odmiana Grandimat.
      -w jakie wielodoniczki (ile otworów? -myślałem nad 94) i kiedy wysiac nasiona.
      -czy w okresie produkcji rozsady trzeba ja wspomagac odżywkami, jak tak to jakimi? (nazwa handlowa środka)
      -Jakimi środkami wykonac opryski przeciwko horobą w okresie wegetacji?
      -Jaki plon osiągacie z hektara?
      -jakiej mogę spodziewac ceny w przetwórni (mimo, że to mój znajomy to nie wiem ile mi zaproponuje )
       
      Miło by mi było gdybyście spróbowali odp. na powyższe pytania, dali mi kilka wskazówek w uprawie, ale równiez podzieli się waszymi spostrzeżeniami, pochwalili sie plonami oraz po jakiej cenie sprzedajecie. Z góry dziękuje za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam
    • Przez martynamaterac1
      Dzień dobry, proszę o pomoc, jak sobie z tym poradzić? Czy da się jeszcze odratować?


    • Przez martynamaterac1
      Dzień dobry, proszę o pomoc, jak sobie z tym poradzić? Czy da się jeszcze odratować?


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj