News
dominikl95

opinie kosiarka dyskowa kuhn gmd 702

Polecane posty

dominikl95    33
Witam mam możliwośc kupienia kosiarki dyskowej kuhn ,ale że miałem tylko zwykłe rotacyjne chciałbym zapytać się jak się one sprawują, i na co zwracać uwagę przy zakupie. Dodam że ta kosiarka ma rozwalone 2 łożyska. Jak myślicie czy warto to kupować?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez sunday
      Witam. Mam kosiarkę Pottinger dyskową i zastanawia mnie kwestia noży, czy one powinny być mocno dociskane przez trzymaki??,bo u mnie są tak że praktycznie nie da się obrócić nożem. Pytam ze względu na to że z tego co kojarzę to w większości kosiarek noże obracają się luźno. Jeśli ktoś wie czy tak jest prawidłowo proszę o jakieś info.
    • Przez luki21kosiarka
      Witam. Mam pytanie czy wie ktoś jak zdjac kolo pasowe jezeli jest tuleja  zaciskowa ?
    • Przez lukaszmsp2090
      Witam, 
      Zamierzam kupić używany opryskiwacz. Zastanawiam się nad : Hardi Evrard Meteor 2500l (2002r.) oraz Kuhn Top Rider 3000l (2003r.). Szerokość belki zarówno w pierwszym jak i drugim wynosi 24m z możliwością skrócenia do 21m. Który z powyższych byłby lepszy ? Który jest bardziej niezawodny ? W którym jest lepszy sterownik (w powyższym evrardzie jest regulor 4, w kuhnie nie wiem) ? Może ktoś takich używa i zechciałby się podzielić opinią. 
    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich , chciałbym kupić pług obrotowy ,znalazłem kilka ogłoszeń kuhn ,powie mi ktoś czym różni się  kuhn master 120 od kuhn MULTI master 120,121??? Czy polecacie kuhny czy inne marki???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj