Mariuszogi

Foton Lovol 504- Opinie

Polecane posty

krzysiekq85    0

Mam ten ciągnik. Na razie 100mth. Do tej pory bez problemów.  Z przyczepą 4,5t wszędzie wjedzie - tereny dość górzyste. Z pługiem 3, talerzówką lepiej sobie radzi jak C-360.

Dalej zobaczymy jak będzie się sprawował.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1284

Nikt więcej na AgroFoto nie ma LOVOLa ? ? ?  Składam wniosek na zakup tego ciągnika. Na YT masa filmów ze wschodu, ciągną nimi co się da a u nas? może ktoś coś powiedzieć, napisać? 

Napaliłem się na LOVOL 540 Premium, ma wszystko czego potrzeba i 60KM tylko opinii brak. \

Jeździłem nim dzisiaj i w porównaniu z moją C360 to niebo a ziemia, chociaż moja 60-tka też niczego sobie. 

IMG_20191019_144001_copy_1040x780.jpg

Edytowano przez ravoj

Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stan07    1

Ravoj. Dlaczego nie farmfrak 6050  tutaj opinii trochę więcej?  Co cię przekonało do Lovola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1284

Dostępność, cena i wyposażenie a mianowicie

1. Klima,

2. prosty silnik Perkinsa,

3. haki CMB,

4. komplet obciążników,

5 pneumatyka,

6. prędkość 40km/h,

7. rewers,

8. 60KM 

9. Opony 28 tył 

Nie wiem jak Famtrac, co tam można uzyskać, kiepski kontakt, olewka, nikt nie odpisuje, to co się dziwić że to wszystko bankrutuje  


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasnyPL    0

Witam, lovol czeka na mnie u dillera, czekam na przelew MR, wersja premium, zobaczymy jak będzie się to sprawowało, również przekonał mnie jego komfort i prostota względem ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadownikx2    6

Lovol to szrot nie kupujcie tego.

Pali tyle co 80 konny ciągnik a nie ma siły.

Plus wszędzie cieknie szczególnie z wałka i po 200mth podnośnik się psuje nie chce podnosić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azjamania    0

Od roku pracuje na 10ha i nie narzekam. Pociagnie bez problemu agregat talerzowy z rozsiewaczem 2,2m, plug obrotowy 2-skibowy, drobnego osprzetu nie licze. Nic nie cieknie, serwis na zawolanie, cos sie komus odkrecilo to do mnie zadzwonili sprawdzic czy tez nie mam awarii. W tej cenie z taka funkcjonalnoscia nic sie lepszego nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Nie wiem jak model 504 ale 904 ma niby tez silnik perkinsa... tyle,ze to chinski silnik robiony niby na licencji perkinsa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art0811Anik    0

Witam. Mam M504 który jest podniesiony do 60km na pompie. Pracuje na nim od 1roku i miałem 2 awarie. tj. spadł a potem pękł mi pasek od klimy, poluzował się metalowy przewód olejowy do womu i chlapał olejem na wałek wom. i to wszystko. Ogólnie jestem zadowolony. Jeśłi chodzi o farmtraca 6050 to powiem że miałem go kupić lecz moja 60 jest cichsza po remoncie:). u dliera jeździłem najpierw Farmtraciem a potem Lovolem i Lovol był lepszy, cichszy i więcej daje za podobną kasę. Chciałem Farmtraca 555 lecz silnik nie miał dopuszczenia  przez UDT nie był osiągalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowca120    0

No a ja kupiłem M504 10 motogodzin dyskoteka na desce  zgrzytanie przy przełanczaniu przód tył oprócz tego trzeba się namęczyć żeby przełonczyć a pozatym słychać jak by zawór  tłukł jak się rozgrzeje na wolnych obrotach i przy gaszeniu moim zdaniem kupa złomu i tyle jutro dzwonię do serwisu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mironrak    10

Witam. Zastanawiam się nad zakupem Lovola 504 jeszcze na starym 4 cylidrowym silniku, czy ktoś jest z posiadaczy tego modelu i może coś powiedzieć o użytkowaniu tego modelu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzysiekziolo
      Witam. Posiadam Fotona 504 i chciałbym zaprzeczyć złym opiniom tych ciągników. Mam go co prawda od pół roku, ale są osoby na tym forum, które też mają podobny sprzęt i na pewno przyznają mi rację, że te ciągniki są bardzo dobre.
       
      Przesyłam link do filmu z moim fotonem:

      Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem ciągników marki Foton to chętnie pomogę w kontakcie z dealerem oraz w załatwieniu innych spraw związanych z zakupem.
    • Przez Mario5
      Witam mam problem z podnoszeniem trzeba dużo gazować żeby podniósł maszynę, ciężko też utrzymać równość. Przy zgaszonym ciągniku podnośnik trzyma nic nie popuszcza, ale gdy opuszczę przy zgaszonym to opada do końca nie da się opuścić trochę. Czy winny może być rozdzielacz? Pompa raczej dobra ciśnienie na wyjściach hydraulicznych było w normie. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj