Polecane posty

Witam. Posiadam klasyczna dojarke 2 konwiowa czy istnieje możliwość przeróbki np na 5 konwi? Podłączajac 3 słabnie troszkę ciśnienie i nie doi tak jak powinno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355

Za maly jest zbiornik cisnienia musisz wiekszy zbiornik wstawic powinno pomoc. Ja bede mial kompletna pompe ze zbiornikiem 420litry do sprzedania to taka by pociagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

Agregatujesz dwie pompy że zbiornikami te po 150 l wydatku podciśnienia i na cztery banki wystarcza. Na 5 to byś musiał 3 takie zareagować ale prościej jedna 600 l wydajności. doiłem tak przez 4 lata na 4 bankach z dwiema pompami. Przy większej ilości musiałem przewodowke założyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

Jedna mała alfa na dwie ma 0,55kw a w takiej 600 pewnie koło 2 kw. 

Ja obecnie mam na przewodowe pompę 1200 litrów a silnik 4 kw to napędza. 

Raczej nie zbankrutujesz na prądzie bo wydajniejsze będzie krócej pracować. Szybciej wydoisz to co masz i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DOMINIK19995
      Witam
      Mam pytanie, czy jest jakiś licznik litrów mleka do duovaca (dojarka przewodowa) lub osobny aparat udojowy z licznikiem. Ewentualnie jaka cena takiego urządzenia ^^ ??
    • Przez fagri
      Witam mam pytanie wymieniłem lewe łożysko na pompie gdyż świstało i szumiało skręciłem wszystko zakręciłem ręką pompa obraca się lekko choć przed wymianą obracała się jakby lżej.Po uruchomieniu cisnienie na wakuometrze prawidłowe 0,5 doij dobrze ale zauważyłem że olej który się zbiera z tylu w tej rurce jest teraz bardziej ciemniejszy zawsze był jasny (przezroczysty).Dlatego mam pytanie do posiadaczy jaki jest u was kolor oleju w tej rurce i co morze być przyczyną że teraz jest ciemniejszy z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez tomek5747
      Siemka.Mam zamiar zrobić dojarkę na silnik spalinowy. Posiadam dojarkę konwiową i chcę dokupić silnik spalinowy. Jakiej mocy silnik wybrać na 2 konwie? I czy da się to ze sobą połączyć aby śmigało?
    • Przez kalwas
      Witam, z jakiego materiału należy dać rury stanowiskowe do dojarki? Tzn. metal czy można plastik zgrzewany? Dopiero teraz zakładam dojarkę i nie miałem z tym do czynienia. Dojarka jest już kupiona, sprawdzona, od znajomego, który by mnie nie oszukał. Jest brak pulsatora, orientuje się ktoś może ile kosztowałby nowy pulsator do dojarki alfa laval, lub regeneracja starego?
    • Przez Michadore
      W razie zainteresowania proszę o kontakt pod numerem 692818596 jest możliwość obejrzenia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj