TheXxKamilxX

[Kupię] Zagrabiarkę karuzelową (Radom +- 80 km)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Siema tak jak w temacie kupię zagrabiarkę karuzelową używkę do 4-4,5 tyś okolice Radomia  +- 80 km tylko i wyłącznie na chodzie nie do remontu,jeśli macie coś na sprzedasz to proszę  o kontakt priv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez padelec
      Jak w tytule, wady, zalety czy opłaca się bardziej niż np. tańszy kuhn? proszę o rzetelne odpowiedzi użytkowników lub osób mających jakąś wiedzę odnośnie zgrabiarek karuzelowych. Z góry dzięki
    • Przez hira2
      Gdzie mogę kupić palec do tego " wynalazka"
    • Przez asior14
      Witam serdecznie w ostatnim czasie kupiłem przetrząsarkę do siana firmy JF soll i postanowiłem zrobić generalny remont i po rozebraniu wszystkiego okazało że sie wałek od przekładni do gwiazdy jest uszkodzony jak dotąd dowiedziałem się że nr. katalogowy to 0624700. Pomoże ktoś gdzie mogę szukać takiego wałka ?
    • Przez panmino
      Czy zgrabiarką karuzelową zgrabiać na łamanej ramie, czy na sztywnej i wtedy podnosić na osrtych zakrętach? Mam felle ts 335 na tandemie.
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje zgrabiarki karuzelowej zagranicznej produkcji, jakiej firmy polecacie, czy lepiej jedna karuzela czy dwie, ile ramion na tej karuzeli najlepiej, tak w cenie do 12-13 tys. Przeglądąłem w Niemczech strony i trafiłem na coś takiego, ile waszym zdaniem warto jest zapłacić za taką zgrabiarkę 
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj