sports2011

Skręcanie kłosa pszenicy

Polecane posty

sports2011    0

Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?

IMG_20190522_210406.jpg

IMG_20190522_205227.jpg

IMG_20190522_210329.jpg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Kowal132
      Ktoś stosował takie cos? https://m.olx.pl/oferta/wywar-paszowy-tanie-zywienie-duze-przyrosty-pszenica-nie-gorzelnia-CID757-IDesYgT.html
    • Przez ares630rz
      jak myślicie pszeniczki przetrwają te mrozy bez śniegu bo ja to kiepsko widzę
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie stosowania regulatora wzrostu,posiałem na jesień pszenice ozimą ale siewnik mi oszukiwał i zamiast 190 kg/ha wysiał około 230 kg/ha.  A na jednym polu gdzie jest cięższa gleba zamiast 220kg/ha wysiał 260kg/ha i teraz po zastosowaniu 1 dawki azotu 60kg N na ha szukam dobrego regulatora i zastanawiam się jak wysoką 2 dawke azotu zastoswać?
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam tak zwane raczki w pszenicy pojawiają się od ciepła i zjadają pszenicę. 
      Pod pszenicą jest garaż ogrzewany, którego nie moge wyłączyć ani odciąć. Czy są jakieś opryski na te stworzenia aby popsikac ziarno czy coś? 
      Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj