Polecane posty

frydek31    0

Witam.czy w waszych okolicach zbana już jest cena rabarbaru w skupie?w lubelskim przetwórnie ruszają ze skupem jutro ale o cenie cisza.mówi się o cenie 70gr-1zl za kg.a jak wygląda sytuacja w innych regionach?wiadomo coś wiecej o cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frydek31    0

N o to cena malo fajna.żeby chociaż 1zl przekroczyła.teraz problem jest też z ludźmi do zrywania.a jak kondycje plantacji?u mnie średni rabarbar bo długo mu wody brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikl95    36

No żeby cena była koło 1 zł było by spoko A u was jak rabarbar, mój coś słabo się wybarwil na czerwono A dostał 350 kg polifoska na ha .Teraz myślę aby dac dolistnie potas po zbiorze co o tym myślicie?


Ja mam plantacje 2 rok może byście mi doradzili jakie nawozy stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frydek31    0

Na wybarwienie to dużo potasu.odżywki z potasem albo siarczan potasu ale on drogi jest.w tym roku jakoś dzuwnie ten rabarbar rośnie.nierówno bardzo.no ciekawe co z tą ceną.jutro u nas w lubelskim skupy ruszają.a pi ile za kg niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dominikl95
      Witam w zeszlym roku założyłem plantacje rabarbaru,na jesien dostał obornik w duzych ilościach ,polifoske 6 i teraz na wiosne (10 marzec ) saletra .Teraz mam problem gdyz po tym oborniku rośnie duzo chwastów i nie wiem czym opryskac .2 razy juz opielalem ale i tak zielsko rosnie proszę doradzie jaki ŚOR najlepiej nazwa
    • Przez kubaa543
      Witam chciałbym zapytać czy rabarbar z certyfikatem ekologii jest prościej sprzedać i czy płacą za niego więcej??
      I czy próbował ktoś już takiej uprawy na większą skale i jakie są zagrożenia?? choroby, robaki .itp
    • Przez dominikl95
      Panowie potrzebuje podać mojemu rabarberowi potas dolistnie jakie Wogole są nazwy nawozów Znalazłem tylko FOSFYN ale nie wiem czy to się sprawdzi w rabarberze
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj