Polecane posty

arsz63    1

Hej. Ostatnio wymieniałem uszczelkę zaworów tak zwany okular . Dałem na to masę uszczelniająca i uszczelkę wszystko ładnie złapało i trzyma . Tylko teraz muszę jednak jedną śrube wymienić i mam pytanie czy jak idkrece ta śrubę to nie puści ten silikon ? Z góry dzięki za odpowiedzi 🙂

Uziu92    3324

nie pusci jak nie będziesz szarpał pokrywy i próbował jej podważyć.

artur125    994

a w jakim celu musisz tą śrubę wymienić? Niby wszystko gra, a coś jednak nie gra.

musisz to zrobić bardzo szybko, tak szybko żeby uszczelnienie nie zdążyło puścić🤣. Oczywiście żarcik, jest przyklejone ,to samo sie nie odkleji.

Wiadomość z agroFakt.pl

arsz63    1

Panowie pomocy jest coś nie tak , pochodził trochę i znów się poci , a wszystko było zrobione tak jak należy , zauważyłem że jak się rozgrzeje silnik to przestaje się pocic czy jest możliwe żeby ta pokrywa głowicy tzw okular był krzywy ?

arsz63    1

Taka sama jak oryginalna jest założona 

slawek80    16

To w takim razie , jeśli faktycznie to ten sam materiał to bez silikonu powinna trzymać... a moim zdaniem silikon to dziadostwo... lepiej jest już użyć uszczelkę poliuretanową w płynie. Istnieje opcja ,że faktycznie pokrywa krzywa, a poci się na całym obwodzie ,czy w jednym miejscu?

arsz63    1

Poci się w dwóch miejscach , a może spróbować dać dwie uszczelki ? 

slawek80    16

Czy te miejsca nie są tam gdzie kołeczki ustalające?

arsz63    1

No w tych okolicach się poci ,co to może znaczyć?

slawek80    16

to może znaczyć , że albo uszczelka za cieńka i kołki blokują pokrywę , albo źle na nie trafiłeś i zeskrobało trochę aluminium i też blokuje.

arsz63    1

Dałem dwie uszczelki pod pokrywe głowicy tzw"okukar" i dalej się trochę poci nic nie p9maga co zrobić?

zbyszekbrzuze    252

A czy odtłusciłeś rozpuszczalnikiem powierzchnie? Poczekałeś aż wyschnie przed odpaleniem?

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

arsz63    1

Tak odtłuściłem , ciagnik stał całą noc ,więc myślę że to wystarczająco dużo czasu aby wyschlo 

LTZ55a    97

Nie wiem co jest nie tak, ale to zawsze się poci.

Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kotek85
      Witam,
      Chciałbym zapytać czymś może być spowodowane że spod uszczelki kolektora ssącego co jakiś czas wydobywa się pęcherzyk oleju jest to nie bardzo nie wielki wyciek w postaci bąbla, cym to może być spowodowane? Może turbo się kończy? Dodam że dalej aż po sam wydech wszystko suche, silnik nie kopci? Czy sama wymiana uszczelki wystarczy czy przyczyny szukać w czymś innym? Proszę o waszą opinię
    • Przez kNalk
      Witam zamierzam wymienić filtr odśrodkowy na filtr puszkowy i tu pojawia się pytanie czy ten filtr będzie pasował do tej przystawki bo nie chce mi się bawić w odsyłanie
      http://www.czescidotraktorow.pl/korpus-podstawa-filtr-oleju-silnika-mtz-belarus-p-1785.html
      http://www.czescidotraktorow.pl/filtr-oleju-silnika-wkrecany-puszka-mtz-belarus-p-2270.html
    • Przez piotr2691
      Witam chłopaki i dziewczyny.

Mam zamiar wymienić w stodole balek drewniany o grubosci 20x20 na dwuteownik balek jest teraz podparty w systemie poziomo:
      sciana 3metry słup 4metry słup 3metry sciana

pionowo słupy  mają 3 metry do balka, a nad balkiem sa oczywiscie az do kleszczy więźby, czyli nastepne około 3m, ale chcę po prosu poprawić możliwość manewrowania w stodole
      Chciałbym ten balek wymienić i zastosować dwuteownik w systemie
      sciana 5metrów słup 5metrów sciana
      Słupy na dwuteowniku zostana nadal w takiej samej odległości jak są teraz
      Widziałem już gdzieś takie rozwiązanie ale nie wiem gdzie. Więc chcę sie poradzić Was, może macie cos takiego u kogoś lub u siebie

Albo tez wiecie jaki dwuteownik zastosowac na takiej rozpiętości...

• Przez pawel100474
      Jak odkręcić koło pasowe w case jx 60 bo chcę wymienić uszczelniacz bo mi cieknie.
    • Przez michroz
      Dzień dobry,
      Proszę o podpowiedź czy skomplikowana jest wymiana uszczelniacza/pierścienia uszczelniającego w przystawce przedniego napędu w Aresie 550 RX.
      Czy trzeba odkręcać przystawkę od skrzyni czy może istnieje możliwość dobrania się do tego w jakiś prosty sposób ?
      Z góry dziękuję za podpowiedźi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.