Polecane posty

Nasters    0

Witam mam pytanie odnośnie tego czy można wykonać kalibracje ehr w ciągniku Lamborghini 1060 otóż duże pokrętło od kontrolowania głębokości pracy po przekręceniu delikatnie w strone podnoszenia podnosi już do końca to samo z opuszczeniem chyba ze podczas przekręcania w strone podnoszenia np. gdy pozycja ramion będzie po polowie cofniemy pokretlem delikatnie do tylu to podosnik się zatrzymuje

Burkson    6

Da się zrobić kalibrację EHR tylko pasowało by żeby ktoś bardziej ogarnięty w tych sprawach zrobił bo jak dobrze się nie mylę to on na kod jakiś to robią u mnie w MF robiona była a teraz mam problem z EHR ale to nie przyczyna że od kalibracji się coś popsuło.U Sb w MF 7475, sytuacja wygląda tak że podnosi się podnośnik i wcale nie reaguje nic na niego nie chce się opuścić (jedynie można opuścić przy zgaszonym ciągniku przez naciskając na elektrozawór ) nawet się go zblokować nie da żeby został w jakiejś pozycji uniesionej troszeczkę. Tylko od razu idzie do samej góry. Już wziąłem gościa z  serwisu i mi powiedział że może być czujnik położenia popsuty koszt 300 - 500zł a jak okaże się że nie czujni tylko cały potencjometr koszt 1300-1500zł :( 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Nasters
      Witam ustawiał ktoś może luz zaworowy w włoskim silniku 6T stosowanym w deutz oraz same i lamborghini ??
      Model: LAMBORGHINI 1060
      Jaka kolejność ??
      ile luzu ??
      Proszę o odpowiedzi
      Z góry Dzięki 
    • Przez Matix_96
      Dziś kupiłem same laser 90 z 1991roku i chciałbym prosić o jakiś opis kontrolek i o opis układ biegów oraz dźwigni zmiany biegow.
      Gdzie sprawdza się poziom oleju w tylnym moscie? 

• Przez hofik
      witam. mam taki problem z deutz fahr agrotron 150 2005r. mianowicie kontrolka z kłódka miga sygnałem 5 mrógnięć przerwa 1 mrógnięcie i od nowa. nie działa podnoszenie plecaka z kabiny.
    • Przez pitraszek1
      witam mam pytanie dotyczące massey ferguson 3080 czy ktoś może mi wytłumaczyć jak dokładnie działa regulacja pozycyjna i siłowa na ehr bo z tego co wiem działa inaczej niż w c-360 lub zetorach typu 7011 i czy musi być do tego sworzeń siły uciągu bo u mnie niema 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj