Polecane posty

Krzysiek7    0

Witam mam problem z MF 3095 przy podnoszeniu tura z ciężarem cały drży i jest takie uczucie jakby się rozłączała pompa ( pompa świeżo wymieniona bo było słabe ciśnienie ) czy to może być związane z komputerem pod kabina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ciekawe czy nie ze szczelnością ssania pompy, a podnośnik tylny nie podskakuje przy podnoszeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek7    0

To znaczy jak się nagrzeje olej do słabo podnosi i trzeba podnosić pokrętłem i na dość wysokich obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A mierzyłeś ciśnienie na hydraulice? jakim pokrętłem a filtr od hydrauliki zmieniony w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek7    0

Ciśnienie około 180 atmosfer , i trzeba podnosić tym pokrętłem od głębokości orki na ehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek7    0

Zasilanie do rozdzielacza jest poprowadzone do tylnich gniazd, po wymianie całkiem całkiem podnosi na siłę tylko że tak jakby wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Z tyłu na rozdzielaczu masz pokrętło do regulacji przepływu może masz przykręcone na mniejszą wydajność stąd powoli podnosi tur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF_3095    2

a z kierownicą nie masz problemu ? czy na wolnych obrotach ladnie chodzi czy ciężej ? jak ciężej to moim zdaniem olej do wymiany u mnie zadziałało 

 

ps. olej hydrauliczny rzecz jasna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez robigal
      Witam
      Posiadam od niedawana MF'a 3095, jak postoi dłużej bez odpalania (ok. dwóch tygodni) to się zapowietrza sprzęgło.
      Co może być przyczyną i jak usunąć tą usterkę ?.
    • Przez aberforth
      Witam! Mój znajomy posiada massey ferguson 3095 i ma problem ze skrzynią biegów. Wymieniał w niej nie dawno większość części. Skrzynia była składana przez fachowca (rzekomo ) , po złożeniu i odpaleniu ciągnika żadne bieg nie wchodzi. Co może być przyczyną?
    • Przez kadman
      tak jak w temacie czy ktoś z was miał taki problem jak to naprawić i jaki olej wlać z góry dzięki

    • Przez sparta
      Witam. niedawo zmieniałem olej w mf 3095, dzisiaj dźwigając i spuszczając tylny podnośnik dziwnie skacze, wydaje mi się ze pompa hydrauliczna jest zapowietrzona? czy jest to mozliwe, jesli tak to prosze o jakąś radę jak temu zapobiec. pzdr:)
    • Przez sparta
      Witam. mam problem z ogrzewaniem w mf 3095. odkąd kupiłem ciągnik nie było ogrzewania, rozkręciłęm u góry wszystko zeby posprawdzac i wiem ze wogole tam woda nie dochodzi, czy mogły ktos podać schemat lub informacje jak to ogarnąc aby było? bo za tydzien musze ze zbożem jeździć i nie chce zmarznąc ^^
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj