Ravi224

Tuleje do Agram q650

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ravi224    1

Hej, Przymierzam sie do wymiany wszystkich tuleji w ładowaczu Agram q650. Ktoś przerabiał ten temat? Można dostac gdzieś gotowy  zestaw wraz ze sworzniami czy bardziej opłaca się oddac to wszystko do tokarza? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piterson5023
      Witam! Mam pytatnie odnośnie silników John Deere. Ostatnio dowiedziałem się od pewnej osoby (podobno, która zna się na technice rolniczej), że niektóre modele John Deere w budowie silnika nie posiadają tuleji cylindrowych. Czy jest to wogóle możliwe???

POZDRAWIAM!
    • Przez Jacek43
      Chciałem zasięgnąć porady, czeka mnie remont silnika Bizona z056 , trafiają mi się tuleje z Krosna z lat 80 i osoba ta chce po 250 zł za sztukę. Czy to jest warte zakupu? Z tego co pamiętam, kiedy pracowałem w zakłacie gdzie były produkowane części , to najpierw szły najlepsze na export , później na zakład, a na końcu do części do sklepu (której nie spełniały parametrów). Nie wiem właśnie jak z tulejami było.
      I co myślicie o tulejach THM ?
      Z góry dzięki za porady
    • Przez sebe1033
      Jakie polecacie zestawy naprawcze do zachodnich ciągników ( dla mnie akurat do john deere) muszę zrobic remont silnika a sprzedawca zawsze ma dobre części

Wiec wypowiedzcie które firmy robią dobre tłoki i cylindry by nie płacić za coś co za 200 mth będzie gorsze niż te stare
    • Przez KAROL4
      Poszukuję tabeli wysiewu do tego rozsiewacza lub jaki jest jego odpowiednik w innych firmach (czy jest on na sulky,czy na amazonie ,a może jeszcze na czymś innym) przez co może łatwiej byłoby mi znależć własnie tabelę.
    • Przez Luki9946
      Witam. Potrzebuje tabele wysiewu. Ogólnie jakąś książke to tego typu siewników zbożowych. Nie mam nic a czas uruchamiać maszyne! Pomożecie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.