Polecane posty

Strongman    5

W Słomczynie jest tak ze jak zobaczysz jak komuś coś buchnęli powiedzmy portfel to już masz problem,tam są grupy zorganizowane przestępcze sam nikt nie kradnie a w około kilku kafarów i obserwują ludzi w około czy ktoś czegoś nie zobaczył a jak zobaczył to dają znak żebyś szybko się ulotnił.,U mnie już nie pada śnieg a spadło tylko troszkę.

Edytowano przez Strongman

danielursus3p    556
11 minut temu, Strongman napisał:

W Słomczynie jest tak ze jak zobaczysz jak komuś coś buchnęli powiedzmy portfel to już masz problem,tam są grupy zorganizowane przestępcze sam nikt nie kradnie a w około kilku kafarów i obserwują ludzi w około czy ktoś czegoś nie zobaczył a jak zobaczył to dają znak żebyś szybko się ulotnił.,U mnie już nie pada śnieg a spadło tylko troszkę.

Chyba należysz do tej grupy co? Sam Nick na to wskazuje 😁

Wiadomość z agroFakt.pl

Strongman    5

Nie nalezę bo jak bym należał to bym tego nie napisał zresztą nie nawidzę złodzieji,napisałem na co zwracać uwagę ze by nie zostać okradzionym,przede wszystkim unikać tłumów i takich grup bo są znaczni.

• Like 1

slawek74    1574
Agrest napisał:

5 minut temu, danielursus3p napisał:

Garwolin

Miasto szewców 😁

Potwierdzam z tymi butami znam tam jednego Krawca co buty szyje 😃 LLU też poruszyło swego czasu i w Łukowie było do grona producentów obuwia

Strongman    5

Ciekawy materiał,nawet sam nie wiedziałem kilku rzeczy,warty obejrzenia bo zima się zbliża i sezon wymiany akumulatorów.

Uziu92    3746

a który teraz 10 lat wytrzyma ? nie ma opcji, chyba że używany do czegoś co się uruchamia kilka razy w roku a resztę czasu w domu pod ładowarką.

Strongman    5

Bosch  wytrzyma bo centa już lipa od jakiegoś czasu, kiedyś była dobra.Nie wiedziałem ze trzeba akumulator naładować prostownikiem dwa razy w roku nawet jak się codziennie jeździ.

danielursus3p    556
1 minutę temu, Strongman napisał:

Bosch  wytrzyma bo centa już lipa od jakiegoś czasu.Nie wiedziałem ze trzeba akumulator naładować prostownikiem dwa razy w roku nawet jak się codziennie jeździ.

Chyba bosch się spieprzył teraz. Kolega pracuje przy sprzedaży części do aut i mówił że najwięcej reklamacji na boscha mają.

Uziu92    3746

mi tak zachwalany przez wielu banner padł po 1,5 roku, całkiem nie padł, bo jak ciepło było to kręcił ale w mróz lipa była, nie dało się go naładowac, nie trzymał wcale, pojechałem tam gdzie kupowany był i po pomiarach wyszło ze lipa jest z nim i miał iść na reklamacje, ale samochód został sprzedany z tym akumulatorem.

Strongman    5

Mam s3,s4,i nawet s5 i wszystkie działają tyle lat a różnią się tylko napięciem ze w s5 jest najrówniejsze,bo w niektórych samochodach spadek o 0,5v w elektronice ma wpływ, a s3 dobry do bizona choć różnica w cenie s3 od s4 jest czasem mała ze można kupić za to samo s4. co s3 bo s5 już droższe.

Zresztą bosch produkuje dobrej jakości zamienniki,jak tarcze czy klocki hamulcowe,rozmaite czujniki,zamki i są dobrej jakości jak oryginały więc wybór padł jak u mnie na bosch bo ta marka ma jakość w elektronice, jak na razie nie narzekam.

Strongman    5

Ale czujki mają dobre jak np: do ABS czy wiele innych więc jak dbają o jakość materiałów w elektronice to i akumulatory powinny być dobre, to znaczy środek z dobrej jakości materiału.Loteria jest wszędzie ale ten bosch nie jest 2 razy droższy od popularnych marek.

jacus    360

niedawno padl mi akumulator centry-  pol roku mu minelo , w sobote o 20 w srodku pola, dobrze sie sie trafil kumpel z ciagnikiem i mnie sciagnal, zaladowalem prostownikiem i do elektryka , myslalem ze ladowanie - ale alternator i przewody w porzadku, sprawdzil akumulator  naladowanie 100 % sprawnosc 75 %- czyli do reklamacji ,pojezdze jeszcze chwile i oddam, macher twierdzil ze chyba tylko varta jeszcze jakos trzyma normy ,reszta to szajs..

szedlem z garazu wieczorem -ksiezyc i gwiazdy swiecily, za 2 godz ide do chlewni a tu bialo- a gwiazdy z powrotem swieca😛,pierwszy snieg w sezonie

buk, humor ,seks ,rokendrol.

danielursus3p    556

W aucie mam centry akumulator od 4 lat i ani mu się śni odmówić posłuszeństwa. W ursusie mam topli ze 3 lata i też jak najbardziej mogę polecić. Do MF chyba też topla kupie. 

Roki212    285

U siebie w aucie od pół roku mam autoparta w jednym jak i drugim ciągniku też autopart tylko że w jednym siedzą od 2010 a w drugim wstawiłem ubiegłej jesieni i też ok

ZELKOW    683

u mnie nawet nawet popruszyło tyle że od raz się rospuścił

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?

EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/

• Przez gracjan91
      Witam Agrofotowiczów !

Chciałbym poznać wasza opinię na temat tej prognozy pogody. Korzysta ktoś z tej prognozy pogody ? Na ile ona się sprawdza ?
      Chce wiedzieć czy jesteście zadowolenie bo chce z ją wykupić .

Z góry dzięki za opinię !
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj