Polecane posty

krzysiek1979    328

Na saksy Panowie do farmera w Anglii pojechać .Kalafior czy inne cholerstwo zbierać w deszczu i błocie pole strome z pieca na łeb i od świtu do nocy.Waga spadnie w expresowym tepie i jeszcze euro czy funtów kobicie zawieziecie .Chełmskie też dolało a i jeszcze nie wszyscy pokosili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

No i doszły ochłapy, leje ino szum ☺️☺️ 

35 minut temu, Adrian_K_90 napisał:

Uch, to inna sprawa,, ale mój kuzyn schudł podobnie po chemii. Udało się, i na razie jest spokój, ale z tuszą, to jak zaczął przybierać, to nie może tego opanować.   

Ja miałem nadzieję, że po sterydach przytyje bo wszędzie ludzie pisali jako główny skutek uboczny duży przyrost masy ciała i brak uczucia sytości, a tu nic.. no ale nie to najważniejsze... Aczkolwiek chciałbym przytyć bo na 180cm to chuderlak, 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sterydy lek na silny stan  zapalny no nie którzy używają do czegoś innego i w sumie działa ale wątroba dostaję w... i nie tylko wątroba.Do poniedziałku mamy pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
43 minuty temu, krzysiek1979 napisał:

Na saksy Panowie do farmera w Anglii pojechać .Kalafior czy inne cholerstwo zbierać w deszczu i błocie pole strome z pieca na łeb i od świtu do nocy.Waga spadnie w expresowym tepie i jeszcze euro czy funtów kobicie zawieziecie

a jak kobita obrotna to po powrocie i kolejne 500+ zasili budżet domowy.

Same plusy takie saksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

W okolicy zaczęły się siewy rzepaku na razie nie ma odważnego co by orał pod rzepak wszystkie siewy oparte na po talerzowanym polu, warstwa wilgotnej ziemi ok 10cm dalej  beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

  Rankiem jechałem a banda kruków czyjeś bele owinięte ,siedziała na nich i nap.....,podziurawiły jak nic, I to kutwa,każdy na swej beli. Słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Sąsiad poszedł ze szpadlem na pole. 120 cm wykopał i dopiero zaczęła się wilgotna gleba. Także tego 🙄😥


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25613

Jantar - piękne słońce od rana, ciepło. Plebanowi rzuciłem rano na tacę to i aura sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
1 godzinę temu, Marcin133 napisał:

Sąsiad chciał się okopać? Centrum ładna pogoda ponygusowac dzisiaj 

Sprawdzali sens orki pod rzepak


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Było słonecznie do południa,teraz dużo małych chmurek ze wiencej cienia niż słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334

Piękna pogoda na grzybki 😘

 

IMG_20190815_145554.jpg

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bociany już się zbierają żeby lecieć do RPA.jesień już idzie.

ChomikImage.aspx?e=lgr_bHJsUHZHthHfDHZ2S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jeszcze nie sejmik . Na wypas wpadły . Ale fakt . Jesień tuż tuż . :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

z PZL już odleciały

5 godzin temu, marulekk napisał:

Piękna pogoda na grzybki 😘

 

IMG_20190815_145554.jpg

nie drażnij...u mnie w tym roku nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25613

Już odleciały?😯

U mnie nawet papirzoka nie znajdzie bo i ludzi w lesie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334

Narazie tylko podgrzybki, sitaki, maślaki i troche gołąbków w lesie 😝


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj