Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bananek    16854

czyli tak wygląda radość w wieku 46 lat. cieszy nawet przesuwanie podzialki. 🤔 optymistyczne... już wiem co będę robił za 10 lat.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

ELC w 2019 roku 597,5 l dla porównania w 2018 595 l. Nie jest źle ale i tak nie wszystko dało się zaorać na zimę.


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A za 20 lat, cieszyć Cię będzie przesuwanie PRZEDZIAŁKI, bo o posuwaniu możesz zapomnieć.   :P   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324

@Rolnik1973 wyślij smsa to może wygrasz auto a Kurski osobiście wręczy Ci kluczyki

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3203
8 godzin temu, slawek74 napisał:

Kolego skąd jesteś ? U nas też pępkowe +3 odczucie -1 pochmurno i pada deszcz że śniegiem ogólnie przechlapane🙁

Z Siedleckiego.

Wieje ze głowę urywa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

za grudzień  47mm, i chyba na tym już koniec będzie. Sprawę ten front uratował, bo było by 12mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324

@Rolnik1973 widze komentarz u polnohospodar-a 😂💪👍👍👍👍👍

Ty nasz ówczesny bojowniku 

Co do pogody to bardzoooo wieje az mi TVP zakłóca 😎😍

Edytowano przez marulekk
  • Like 1
  • Thanks 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
7 minut temu, marulekk napisał:

@Rolnik1973 widze komentarz u polnohospodar-a 😂💪👍👍👍👍👍

Ty nasz ówczesny bojowniku 

Co do pogody to bardzoooo wieje az mi TVP zakłóca 😎😍

Daj linka bo znajźdź ni umim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurła ale wiatr zimny. Z kościoła wracałem to jeszcze pod wiatr trzeba było iść. Oczywiście już słychać jak strzelają. Aktualnie +2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i wiater wieje... Chyba. Siego Roku do!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Trzeba temat zmienić na pogoda 2020 może będzie lepsza bo narazie mało zimowa

0°C, 🌥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854

U mnie tez w okolicy zera. pogodnie się zapowiada poranek. Ryszard, wszystkiego dobrego na ten nowy rok. co by Ci się udało zrobić wreszcie te bramę na pilota. 😉


I jeszcze pytanie do wszystkich: wytłumaczył by mi który o co chodzi z tymi petardami w sylwestra? jaki jest w tym konkretny cel? czy chodzi o straszenie zwierząt czy po prostu jest nadwyżka kasy w budżecie i nie ma jak jej rozdzielić lub spożytkować to się wywala z wielkim hukiem w powietrze. 🤔 w pobliskim miasteczku dobre 45 minut napieprzaly bez przerwy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najlepszego w Nowym Roku 

w 2019 spadło u mnie 532l/m2  najsuchszy lipiec 19l/m2 najmokrzejszy sierpień 116l/m2    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Całkiem dziś ciepło . Tylko chyba ciśnienie spada , bo jakoś mnie włosy bolą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Większych   mrozów  nie  widać   -samosiewy   facelii  i  zbóż  jarych  trzymają   się dzielnie,    ciekawe  czy  przetrwają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1826
1 godzinę temu, Bananek napisał:

U mnie tez w okolicy zera. pogodnie się zapowiada poranek. Ryszard, wszystkiego dobrego na ten nowy rok. co by Ci się udało zrobić wreszcie te bramę na pilota. 😉

 

I jeszcze pytanie do wszystkich: wytłumaczył by mi który o co chodzi z tymi petardami w sylwestra? jaki jest w tym konkretny cel? czy chodzi o straszenie zwierząt czy po prostu jest nadwyżka kasy w budżecie i nie ma jak jej rozdzielić lub spożytkować to się wywala z wielkim hukiem w powietrze. 🤔 w pobliskim miasteczku dobre 45 minut napieprzaly bez przerwy.

Dawno,bardzo dawno temu tradycją w Nowy Rok bylo strzelanie z bata,no ale w ramach bycia ,,trendy" i rozwijania się cywilizacji świat przejął od Chińczyków fajerwerki i już mamy nową kosztowną tradycję,a w sumie huczne obchodzenie Sylwestra w Europie zapoczatkował Papież w1000 roku z okazji niespełnienia się przepowiedni o końcu świata[w dużym uproszczeniu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj