Polecane posty

danielursus3p    5231

W aucie mam centry akumulator od 4 lat i ani mu się śni odmówić posłuszeństwa. W ursusie mam topli ze 3 lata i też jak najbardziej mogę polecić. Do MF chyba też topla kupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

U siebie w aucie od pół roku mam autoparta w jednym jak i drugim ciągniku też autopart tylko że w jednym siedzą od 2010 a w drugim wstawiłem ubiegłej jesieni i też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
9 godzin temu, Roki212 napisał:

U siebie w aucie od pół roku mam autoparta w jednym jak i drugim ciągniku też autopart tylko że w jednym siedzą od 2010 a w drugim wstawiłem ubiegłej jesieni i też ok

 W lato totalnie padł 12 letni  Jenox 120 ah, 750 na wystrzale, C 360 zawsze na płynie. Pierwszego roku jeszcze odpalał przy  -12,i tak co roku zmniejszał o jeden stopień.  Od lata nie ładowany i 8 v nawet nie ma.Teraz wziąłem jenoxa na wystrzale 900,po sprawdzeniu ma 840. Ten wg.sprzedawcy powinien 5 lat posłużyć. _ 1 ,i po wczorajszych opadach śniegu,ciut śliskowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u mnie jeszcze trochę leży . Ale bramy nie zawiało . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przypruszone tak jak cukrem pudrem po cieście, 0 stopni, na drodze lekkie błotko śniegowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334

Człowiek podjadł , trza do lasu jechać sąsiadowi drzewo wyciąć 😎


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Ale że bożonarodzeniowe czy jakieś inne? 😯 Pewnie brakuje mu do nowej fury, a pod choinkę se zażyczył 😋 toż to zdąży człowiek nagrzeszyc do świąt. U nas zawsze tydzień przed.. 

BKL delikatnie biało. Chyba trzeba się wybrać opony zmienić


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas też zawsze wychodziły na 6 grudnia na mikołajki rekolekcje, kiedy to odwiedzał dzieci Mikołaj w kościele z paczkami, a w tym roku akurat tydzień przed śiętami rekolekcje i to lepsza opcja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15386

Nie było mrozu, 

Na zawiasach nie zamarznie bo nie zacieka woda,  najwyżej rączka przymarza do uchwytu, ale się stuknie i puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
31 minut temu, Rolnik7343 napisał:

Brama nie przymarzła na zawiasach ?

Ty lepiej u ojca sprawdź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 

7 minut temu, soltys48 napisał:

I widzisz tak by choć zajęcie dla ciebie  było 

 Ja bram nie mam celowo,ale z tym zajęciem u kolegi to pewnie by się znalazło,  Oczywiście po moich spostrzeżeniach. Jak nie ma bram ,to są przybyszne psie klocki do .......😡,a i suczki tego^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj