Polecane posty

jacek1296    1653
53 minuty temu, Bananek napisał:

siej, nie patrz na pogode. u nas kto posial w pyl (w tym i ja nie dalem rady wbic pluga) ma poplony na wierzchu. o tej porze rpku poranna rosa, mgly sa juz w takim zaawansowanym stadium, ze poplony rosna bez deszczow. a teraz poleje sie fala hejtu na moj wpis. ;)

Poranna rosa, dobry żart. Skąd rosa, jak opadów brak. Miałeś opady, to masz rosę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
stempos1980 napisał:

Pada sobie równo. 18st lekki wiatr

Raz padnie na glebę, drugi raz na g.wno 😝 Z nocy kolejne 6 litrówg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawisza    256

Od rana deszcz gnojak zawitał, raz mocniej raz słabiej, wczoraj azoty pod 4 pokos rozsiane, lucerna powschodziła idealnie, im so happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

4 pokos, nieźle. :D U nas był 1 normalny i 1 pielęgnacyjny. Może jeszcze coś urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pada ładnie,spokojnie,zanosi się na dluższe padanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawisza    256
5 minut temu, Piegus napisał:

4 pokos, nieźle. :D U nas był 1 normalny i 1 pielęgnacyjny. Może jeszcze coś urośnie.

U mnie drugi bajki bo 7bel/ha trzeci zrobiłem w ubiegłym tygodniu i też można powiedzieć, że pielęgnacyjny bo skosiłem część łąk (9ha) które dały 32 bele, jednak sporo wody już u nas spadło i trawa goni, mega zielono się zrobiło i jak tak dalej pójdzie to czwarty będzie lepszy jak drugi i trzeci razem wzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie pierwszy pokos zaraz  byki skończą żreć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj dobry taki raz mocniejszy, raz słabszy, dobra pogoda na porządki w warsztacie po żniwach bo jak to w żniwa coś się popsuje to się naprawi i na pole i się nie sprząta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1506

45mm Damian 😛 A dzisiaj nie wiem ile Ale na glinie ciągnik się kopie z gruberem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

kra-  2 dni 35 mm a za chwile jade  z talerzowka......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie też przestało . Nawet parę kilometrów "wypedałowałem" . Kurna już ze trzy dni śmigam , a waga nadal trzycyfrowa . 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

Nie tak prędko, parę komplety opon trzeba zedrzeć nim waga ruszy😁

Edytowano przez Rolnik1973
Litera
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8876

Ja tylko spacerek zrobiłem, jutro bryknę na kurki do lasku :)  A do wagi 3cyfrowej nigdy nie dobiłem ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Łeee , to mi się znudzi .

1 minutę temu, Rolnik1973 napisał:

Nie tak prędko, parę komplety opin trzeba zedrzeć nim waga ruszy😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

Łeee , to mi się znudzi .

 

z żoną zagadaj to może pomorze zejsć do 2 cyfr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z czyją ? 🤔

2 minuty temu, jarecki napisał:

pomorze

A po za tym tu błąd 🧐 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez gracjan91
      Witam Agrofotowiczów !
       
      Chciałbym poznać wasza opinię na temat tej prognozy pogody. Korzysta ktoś z tej prognozy pogody ? Na ile ona się sprawdza ?
      Chce wiedzieć czy jesteście zadowolenie bo chce z ją wykupić .
       
      Z góry dzięki za opinię !
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj