Polecane posty

XTRO    1506

Trzeba rozsiewac nawóz i uprawiać pod rzepak to jutro poprawi i w sam raz pod siew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

Sierpień raczej napewno przekroczy 100 mm . Lza 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441
6 minut temu, leszek1000 napisał:

a u nas znowu nic 

Jaki  powiat-   bo u mnie bida  ale  u ciebie  to masakra.....     Ja  Cli.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8876

LRA ładnie w nocy podlewało, teraz lekki deszczyk jeszcze a ziemia wciąga na bieżąco nie ma zastoisk. Poplon po nocy chyba kilka cm wyższy, czekam na wapno jeszcze i siew ozimego poplonu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam94    5

Powiat lubelski, za noc 14 mm, w sierpniu 36 mm.

Marzec 25 mm, kwiecień 22 mm, maj 65 mm, czerwiec 19 mm, lipiec 118 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2695

Południowy zachód Łódzkiego 8 l za noc. 30 km na wschód dało prawie 30 u kolegi, ehh burza pięknie bokiem ominęła. 

Za lipiec coś ponad 40 litrów a sierpień dotychczas 12... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

no nareszcie przyszedł pierwszy deszcz od wiosny!


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7136
4 godziny temu, marulekk napisał:

O żesz qrła, deszcz pada deszcz, do teraz 16mm i pada dalej,w nocy pioruny siarczyste ogniste ale bez wiatru, i gradu, niema zniszczeń

Tobie to zawsze mało, ostatnio co drugi dzień coś popadywało i mało mu

Pewnie, że mało. Dało ponad 50mm i to dopiero na dobry początek. Moje główne żniwa w październiku, na razie wszystko intensywnie rośnie to i wody trzeba


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12046

pedro2 z tego co piszesz to u Ciebie ciągle pada a ty tylko narzekasz że mało 😃 uważaj abyś kiedyś nie miał nadmiaru i się nie utopił 😆 zachłanny jesteś niektórzy mają dużo gorzej i nie biadolą tak jak ty.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7136
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

pedro2 z tego co piszesz to u Ciebie ciągle pada a ty tylko narzekasz że mało 😃 uważaj abyś kiedyś nie miał nadmiaru i się nie utopił 😆 zachłanny jesteś niektórzy mają dużo gorzej i nie biadolą tak jak ty.

No widzisz jakie mam duże potrzeby Sławek 😉 dwa lata temu w kilku miejscach miałem wymokliska i wykopki w błocie, ale za to jakie plony 💪💪 jak robić to po to żeby zarobić, a nie tylko się narobić albo liczyć tylko na dopłaty i socjal jak co niektórzy. Tak jak już kiedyś pisałem życie nauczyło żeby oglądać się tylko na siebie i martwić się o swoje. A co tam sobie myślisz to mi szczerze lotto 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez gracjan91
      Witam Agrofotowiczów !
       
      Chciałbym poznać wasza opinię na temat tej prognozy pogody. Korzysta ktoś z tej prognozy pogody ? Na ile ona się sprawdza ?
      Chce wiedzieć czy jesteście zadowolenie bo chce z ją wykupić .
       
      Z góry dzięki za opinię !
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj