Polecane posty

robercikj100    1010
21 minut temu, jezus napisał:

Dodaj jeszcze że to "obraza Twoich uczuć religijnych" 😏 Póki co, Polska to jednak kraj świecki, (ja jestem ateistą), a Jezus to imię. Amen.

Za taką obrazę to niektórym robią wjazd na chatę z samego rana także teraz trzeba uwazac co się pisze .😆


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Jak francuscy dziennikarze obrazili Mahometa  to islamiści zareagowali  dość zdecydowanie jedynie katolicy mają siedzieć cicho w imie poprawności politycznej tak  Ze wszyscy mogą ich kopać po ja..ch

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus    3

Nikt waszego, fikcyjnego guru nie obraża. Jezus to Jezus, zwyczajne imię, tak jak np. Adolf. Pomimo tego, że to imię Hitlera, to nadal jest "dopuszczalne". Opodal mnie w lesie przy skrzyżowaniu duktów stoi sędziwy dąb, od pokoleń noszący miano Hitler. Jakoś nikt go z tego powodu nie zciął...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7947

kurła sam Trump bany daje :D tylko czekać na rozlokowanie amerykańskich wojsk na agrofoto :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184
3 godziny temu, jezus napisał:

Nikt waszego, fikcyjnego guru nie obraża. Jezus to Jezus, zwyczajne imię, tak jak np. Adolf. Pomimo tego, że to imię Hitlera, to nadal jest "dopuszczalne". Opodal mnie w lesie przy skrzyżowaniu duktów stoi sędziwy dąb, od pokoleń noszący miano Hitler. Jakoś nikt go z tego powodu nie zciął...

 Wiesz,za komuny,za ateizmu był program dla dzieci ,,Był sobie człowiek'', Ot ;kolejne historie człowieka w odcinkach,chronologicznie puszczane. I wiesz ,była też historia Jezusa Chrystusa.To jest prawda  historyczna a nie fikcja,a że Guru,a i owszem,Zmień login i przestań błaznować,lub odnoś się do imienia z trzeciego świata,i żyj tamtym tokiem   [nie obrażając mieszkańców ameryki południowej,bo do nich to trzeba dorosnąć]

 A z resztą,Ktoś miał tu fajne  hasło,   ,, nie dyskutuj z idiotą ,bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem''

Edytowano przez kizak
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Jak dać odszkodowanie żeby nikt sie nie czepiał a jednocześnie nie musieć wypłacić ani złotówki ? dać odszkodowanie na rzepak i rzepik .... gdzie nikt w okolicy ani tego ani tego nie sieje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I była komisja i już można kosić , i pogoda się zapowiada a dzisiaj była  walka z makaronem od cielaków w kojcach.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184

    Puławy stwierdziły że,, nie jest to piach pylisty'' i ustawowo suszy nie ma i nie było.   Jak popatrzę na trawy i ilość bel z pierwszego pokosu,bo o drugim jeszcze nie myślę, to jakby tu powiedzieć💪🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie to samo ale szu-sza ogłoszona ale z tym tamowaniem małych rzeczek, był by dobry sposób na suszę w trawach, 60 lat temu była rzeka równa z ziemią i raz pogłębiali i ją sprostowali a z 6 lat temu znowu pogłębili i rzeka ma z 2,5m głębokości a wody 0,5m, czyli osuszyli 2m.I te tamy to dobry pomysł.Jak bym miał jakieś popsute bele to sam bym zatamował.A teren wokoło płaski i same łąki i by jeszcze co urosło.A nawet jak by przyszła woda to jak by łąki zalało , to nic by się nie stało.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

Jak dać odszkodowanie żeby nikt sie nie czepiał a jednocześnie nie musieć wypłacić ani złotówki ? dać odszkodowanie na rzepak i rzepik .... gdzie nikt w okolicy ani tego ani tego nie sieje ..

A Ty właściwie o czym ? Co żeś tam nabroił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś skosiłem pierwsze kawałki jęczmienia i jakaś masakra mnóstwo pustych nasion wylatuje za kombajn jeszcze  ości pełno chyba trzeba jeszcze z nim poczekać  kilka dni jutro próbuję w pszenżyto wjechać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, szczypka napisał:

mnóstwo pustych nasion

Jak takie wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
26 minut temu, zetorki12 napisał:

A Ty właściwie o czym ? Co żeś tam nabroił ?

że co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To chodzi oto ze plonu nie ma.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No o jakie odszkodowanie chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

Jak takie wygląda ?

normalnie jak jęczmień tylko jak ściśniesz paznokciami to okazuje się że w środku nic nie ma sama otoczka bez bielma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5289

Ja dzis rozpoznawczo kumbajna odpalił i wjechał w pszenżyto i jeden zbiornik nakosił, 15% wilgotności, wiec jutro jak przygrzeje można ciąć


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kombajn choć polski ? Chrzczony ? Bo jak nie , to na jutro deszcz .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
5 minut temu, zetorki12 napisał:

No o jakie odszkodowanie chodzi ?

suszowe :) do którego w naszym rejonie kwalifikuje sie tylko rzepak i rzepik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

Kombajn chodź polski ? Chrzczony ? Bo jak nie , to na jutro deszcz .

Jutro i w sobotę bez deszczu ma być.U mnie kwalifikują się jare i trawy.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966

Udało się przy dobrej pogodzie zebrać groch, ładnie dziś świeciło słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj