Polecane posty

Gość   
Gość
26 minut temu, ZELKOW napisał:

Ja chyba niczym w kombi jeździć bym nie chciał, dla mnie hatchback to ostateczność, sedan jest najładniejszy 😁

Zmienisz zdanie gdy będziesz musiał wózek zapakować i za każdym wyjazdem gondolę odpinał od ramy.

Ja już zapomniałem jak się pakuje wózek, ale kombi zostało i nie narzekam. Co i róż coś się zapakuje a to 70 m2 paneli podłogowych, a to fotel z ławą :D a nawet wiskozę od kombajnu razem z wentylatorem o średnicy ponad 1 m.

 

Mówię ci bierz passata w kombi jak sąsiad.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324
13 minut temu, ZELKOW napisał:

Ja chyba niczym w kombi jeździć bym nie chciał, dla mnie hatchback to ostateczność, sedan jest najładniejszy 😁 co do jeżdżenia to Matka kolegi jeździ porsche cayenne a wcześniej bmw x6 ale mają gospo 800ha plus młyn ale nie funkcjonujący i piekarnię, a znów inny znajomy 140ha własnego i golfa 5, także nie ma co porównywać jeden lubi pokazać że ma kase a drugi nie, nieraz to też jest przez to żeby trochę na tym zyskać bo jednak jak Cię widzą tak Cię piszą

no przestań ja jeżdżę przeważnie kombiakami i sedany zostawiam w tyle - kombi są szybsze :)

 

3 minuty temu, XTRO napisał:

podpisałem na 100 ton

znając życie to nakosisz pewnie 4+ :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7136
1 godzinę temu, beata12596 napisał:

Mogę wyrzucać, u siebie to robię, a i zapach mi nie przeszkadza 😊

Akurat to do drugiego uczestnika bójki kierowałem. 😉

  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1506

Arek- w tym roku będzie bardzo ciężko, bardziej celuję w 3,5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U.mnie jednemu dziś poleli to wjechał w rów.też już bym kosił bo muszę nakarmić swoje bezcenne byki😆  kurła i w nowym raporcie znowu i mnie suszy nie ma

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324
2 minuty temu, XTRO napisał:

Arek- w tym roku będzie bardzo ciężko, bardziej celuję w 3,5 

wniosek suszowy złożyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Deszcz pada .     U mnie . 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

drugi pokosu lucerny w fazie 40%  kwitnienia 6 belek z ha. może na zero wyjdzie. Trawy w plecy bo nic nie ma. 5cio centymetrowe suche odrosty które trzeba pokosic. Wszyscy od 5 lat powtarzaja ze może za rok będzie padac... hahahah wszyscy już nie gospodarzą. 


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja też LLU i deszczu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1292
zetorki12 napisał:

Deszcz pada .     U mnie . 😝

serio?

damianzbr napisał:

26 minut temu, ZELKOW napisał: Ja chyba niczym w kombi jeździć bym nie chciał, dla mnie hatchback to ostateczność, sedan jest najładniejszy 😁 Zmienisz zdanie gdy będziesz musiał wózek zapakować i za każdym wyjazdem gondolę odpinał od ramy.

własnie miałem o tym pisać, przy czymś takim to raczej jakiś mini van będzie poręczniejszy, bo w kombi wszystko super jak masz max trójke dziecie a jak więcej?

XTRO napisał:

podpisałem na 100 ton

u sobianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguśka    188

dkl wczoraj padała mrzawka przez większość dnia i cały litr się uzbierało. Wieczorem śladu po deszczu nie było. Ziemia sucha jak pieprz,trawy nie rosną, ziemniaków pod krzakiem nie ma ... a dookoła deszcz pada aż miło,tylko szkoda że nie u mnie.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1292
XTRO napisał:

Jakoś w styczniu 

a to miałeś o wiele lepszą cene, ja dopiero na wiosne i wtedy już trochę spadła, bojałem się żeby rok lipny nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez gracjan91
      Witam Agrofotowiczów !
       
      Chciałbym poznać wasza opinię na temat tej prognozy pogody. Korzysta ktoś z tej prognozy pogody ? Na ile ona się sprawdza ?
      Chce wiedzieć czy jesteście zadowolenie bo chce z ją wykupić .
       
      Z góry dzięki za opinię !
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj