Polecane posty

beata12596    298

 Z Ukrainy szło aż się gotowało, ale jak już doszło to zaczęło padać spokojnie, oby bez dalszych fajerwerków. LHR. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Jest ktoś z okolic Przasnysza??? bo podobniesz w okolicy Leszna zeszła trąba powietrzna. To prawda?

Tak z czystej ciekawości . Czemu to cię przyjacielu interesuje ? Rodzinę tam masz ? Okropne te burze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224
24 minuty temu, DanielFarmer napisał:

chyba dopiero idzie nie poszło...

To ja poczekam... hahaha  jak dojdzie to zawołaj

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

Teraz fajnie się zrobiło,  chłodno, można w końcu pogrzebać bez zalewania się potem 

_20190621_200729.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502
zetorki12 napisał:

3 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Jest ktoś z okolic Przasnysza??? bo podobniesz w okolicy Leszna zeszła trąba powietrzna. To prawda?

Tak z czystej ciekawości . Czemu to cię przyjacielu interesuje ? Rodzinę tam masz ? Okropne te burze .

Bo to moje okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

2 godziny spokojnego rzęsistego deszczu, bez wiatru i już 28mm w miarce. Wczoraj 7 i przedwczoraj 23. Razem 58 i niech teraz innym pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

A ja jak głupi się cieszyłem z 15mm wczoraj po miesiącu bez deszczu a tu takie wyniki mają...


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

u mnie 45 mm za czerwiec ale co z tego jak to wszystko źle rozłozone. 3 Tyg bez deszczu i jeb 30 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

U mnie w tej chwili w deszczołapie 37L.

1 godzinę temu, PRIMO napisał:

No to dopier****ło 🤬 trawy leżą zboża tylko gdzie nie gdzie, zbiornik z gnojowicą przepełniony.

27,7L w pół godziny. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzio55    42

Wczoraj dowaliło deszczem ,dzisiaj wszystko wsiąkło w glebe i praktycznie sladu nie widac.Burze bokiem poszly ,a tu deszczu do konca czerwca nie widać.

Kukurydze niedługo wieche wyrzuca,jeczmienie przyszly tydzien pod kose,rzepaki poczatek lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396
PRIMO napisał:

U mnie w tej chwili w deszczołapie 37L.

1 godzinę temu, PRIMO napisał:

No to dopier****ło 🤬 trawy leżą zboża tylko gdzie nie gdzie, zbiornik z gnojowicą przepełniony.

27,7L w pół godziny. 

 

Ciekawe czy u mnie też lało, jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573
2 godziny temu, marian_machler napisał:

Co Wy tam w tym lubelskiem nagrzeszyli, że tak Was "dopier.dala" co chwilę... ? 😮

Na PIS głosowali

LTM - 12 l spokojnego deszczu . Od niedzieli 39l

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

U mnie dziś 2.5l. Grzmi do okoła a przed chwilą przestało padać spokojny deszczyk. Następne chmury z deszczem oddam za frii chętnemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 minutę temu, Piotrek1975 napisał:

Ciekawe czy u mnie też lało, jak myślisz?

Obawiam się że właśnie w twoje strony bardziej poszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

ja też nie pogardze deszczem od środy jakieś 44mm, miało lać do niedzieli a nowe progmozy mówią że nic z tego i od jutra 2tyg pogody chyba żniwa w połowie tygodnia zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

weż i przyjedż do mnie,ręczę ci ze za 2 tyg spierdolisz,goraco i jak deszcz wygląda nie pamiętam,wszystko już prawie białe

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396
PRIMO napisał:

1 minutę temu, Piotrek1975 napisał:

Ciekawe czy u mnie też lało, jak myślisz?

Obawiam się że właśnie w twoje strony bardziej poszło 

syn mi podesłać zdjęcie deszczołap. Dało 14 Litrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4030

przyjmę deszcz ,jak załatwić ?

16 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

przyjmę suszę do 15 sierpnia Jak załatwić 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj