Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Mi to d*pę uratowały te deszcze bo prawie cała qq na 5i 6 klasie zasiana

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 minutę temu, kopin napisał:

pryszcze to są na gębie w wieku dojrzewania 😉

Szczególnie jak ktoś się jeszcze nie wykłosił xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2498

U nas patrze juz nadaja mniejszy deszcz i na poniedziałek tylko burze. Od czwartku ma byc juz pogoda ładna. Zacznie sie sporo pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Sąsiad posłyszał że grzmi i azot sypie, mogłoby nie padać poco ma mieć ładniejsze zboże niż moje. 

🌾🌾🌾

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, bobienko napisał:

Mi to d*pę uratowały te deszcze bo prawie cała qq na 5i 6 klasie zasiana

U mnie podobnie część dopiero wschodzi po tych opadach będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Pokropiło i z bani po robocie mamy weekend 😉 a sąsiad akurat roztrząsa żyto, zemści w ciągniku aż u mnie słychać wiązanka idzie 😂

  • Haha 3

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25501

Za co Ci synoptycy biorą pieniądze.

Miało nad ranem padać, nie padało, miało być 21 stopni, jest 27 w cieniu.

Przy tej temperaturze wilgoci maks na tydzień. Gość pod grykę uprawia i kurzy się już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, bobienko napisał:

Mi to d*pę uratowały te deszcze bo prawie cała qq na 5i 6 klasie zasiana

U mnie na piachu gdzie kuku to co drugi dzień mogło by padać i nie było by za mokro. Idzie kolejna pompa dziś.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
1 godzinę temu, kopin napisał:

pryszcze to są na gębie w wieku dojrzewania 😉

Wystarczy zrozumieć co do czego służy i pryszcze znikają i do tego staje się me:Dszczyzną 

1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

Sąsiad posłyszał że grzmi i azot sypie, mogłoby nie padać poco ma mieć ładniejsze zboże niż moje. 

🌾🌾🌾

W myśl zasady nie musi mnie być lepiej wystarczy żeby innym było gorzej a już jest mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8965

LRA już trzeci raz pada i grzmi z małymi przerwami, woda w ziemniakach stoi. Sąsiad zrobił oprysk  godzinę przed pierwszym opadem :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Idzie coś od Sokołowa.pierwsza burza tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

Napadalo już nie mało Ale 4 godziny słońca i po wierzchu obsycha także póki co na północnym Mazowszu nie za dużo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7943

ale dowaliło, a idzie kolejna chmura, jak powtórzy to cała norma opadów dla maja spadnie w 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7943

z gradem ? u mnie 31 litrów  bez gradu i dość cicho było, praktycznie bez wiatru jak na burzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354
Napisano (edytowany)
43 minuty temu, wiesiek63zmc napisał:

Wystarczy zrozumieć co do czego służy i pryszcze znikają i do tego staje się me:Dszczyzną 

W myśl zasady nie musi mnie być lepiej wystarczy żeby innym było gorzej a już jest mi lepiej

Ty se tak myśl ja mam inne zdanie

 

nie-po-cina-tym-kolokwium-jestesmoja-konkurencjanarynku-pracy-xd-12166916.png

Nic nie padało i nie pada, mija o kilka km, no i niech idzie w piz😺u.

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

przyślijcie do mnie tą burze ;) tylko bez gradu ... grad wam zostawie nie bede pazerny .... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

Sąsiad posłyszał że grzmi i azot sypie, mogłoby nie padać poco ma mieć ładniejsze zboże niż moje. 

🌾🌾🌾

czy ja to żle rozumiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj