Polecane posty

XTRO    1523

dzisiaj w nocy ma ponoć jeszcze lać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

o 4 nad ranem dolało nieźle około 8mm czyli od środy mamy już 17mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzio55    42

Łódzkie do niedzieli miało spaść około 50 litrów, teraz prognozy max 30 litrów i sie zmniejszają.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawisza    256

BWM w nocy ładnie padało, teraz również daje czadu, roślinki sie cieszą :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz tylko patrzeć jak ceny wszystkiego w dół,Kto co ma ma niech sprzedaje bo będzie tylko taniej.

U mnie ciepło przejaśnia się WSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7194

Za noc 8mm, doba 18mm 👍 o6 aż piszczało... 

Wiesio oddaj w dzierżawę będziesz miał spokojną głowę bo pierr... od rzeczy bój się Boga

Wyobraź sobie, że niektórzy mają hodowlę i jadą już na oparach paszy, a trawy po kostki. zbawienie 

  • Like 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian_machler    326

To kiedy zacznie się sraczka, że trawy trza kosić, sianokiszonkę robić, a tu ciągle pada ten .ujowy deszcz ? 😄 27 l. w ciągu ostatniej doby, teraz zachmurzenie całkowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

LBI za całą dobę 24l piękny widok w deszczomierzu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ja jeszcze kupuję pole a nie oddaje.

A pyzatym też jadę na oparach ale mam ziemniaki,truskawki,i wiele innych upraw niż tylko krowy i bydło, jak by kot trzymał się jednaj dziury to by zdechł.

Poza tym owies ci urośnie kukurydza i 2 trawa i kto wie 3

14 minut temu, pedro2 napisał:

Za noc 8mm, doba 18mm 👍 o6 aż piszczało... 

Wiesio oddaj w dzierżawę będziesz miał spokojną głowę bo pierr... od rzeczy bój się Boga

Wyobraź sobie, że niektórzy mają hodowlę i jadą już na oparach paszy, a trawy po kostki. zbawienie 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1820

CSE,od wczoraj 10l i co najdziwniejsze przychodzi ten deszcz ze wschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    714
1 minutę temu, marian_machler napisał:

To kiedy zacznie się sraczka, że trawy trza kosić, sianokiszonkę robić, a tu ciągle pada ten .ujowy deszcz ? 😄 27 l. w ciągu ostatniej doby, teraz zachmurzenie całkowite.

I co w tym dziwnego? Taki urok pracy pod chmurką. Ideałem było by gdyby było pogodnie z okresowymi opadami... 

Jedni się nie przejmują, inni tak choć i tak nie mają na to wpływu. Ale też dla wielu tu na forum ziemia to bardziej hobby niż źródło utrzymania. 

Ja niestety się przejmuję, bo męczy mnie to że podniosłem nie małe nakłady by uroslo, bo wiem że trzeba będzie zaciskac pasa. 

 

WSI 9 litrów za noc. Rekordowy opad od zimy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tą pogodą w tym roku jest tak ze w jednym miejscu pada i jest opór wody a 10km dalej susza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
Chyba Seba już jest ukontentowany a Perdo2 chyba naprawdę przecieka ten deszczomierz bo patrząc jak moje podwórko wygląda to wydaje mi się w nocy więcej 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5287
1 godzinę temu, XTRO napisał:

dzisiaj w nocy ma ponoć jeszcze lać 

W sobotę Meteo widzi dla nas jakieś astronomiczne opady, chyba system im jebnął albo i'ts true


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25487

U mnie 0,5mm za noc. W sumie 14 mm za maj . 

Jadę robić t2 i skracenie w mojej Harendzie bo flaga wychodzi a trochę mączniak i brunatna siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj