Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mds212    2125

ELE w koncu porzadny deszcz od 2 miesięcy bo dotychczas wszystkie nas mijały ewentualnie pokropiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259
Napisano (edytowany)

I u mnie coś większego popadało bp kałuże  na podwórku , teraz spokojny pada 

Ehhh przereklamowany ten front, zapowiadali ile to nie spadnie a w rzeczywistości może 1/4 tego tylko spadła 🤔

Edytowano przez marulekk
  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    956
11 godzin temu, PRZMAS19821982 napisał:

Tak to teraz jest ,dwie pory roku praktycznie teraz są ,,,,żebym czasem panowie nie prosili się jeszcze o pogodę.....u mnie ok Torunia za dużo deszczu jeszcze nie ma ,ale z tego co piszecie w niektórych miejscach  dużo deszczu juz napadało ......

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No w końcu coś konkretniejszego

10L przez noc i do tego.+14 ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7877

Jak się ociepli to dopiero presją chorób grzybowych będzie.Łubiny może mocno poskręcać antraknoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259

Już słonko świeci i barfzo  ciepło, wszystko teraz rośnie w oczach i się zieleni 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125

Lepiej zeby byly choroby w zbzoach ale zeby roslo a nie wypaleniska od suszy..

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125

Na łikend nadaja ciepełko wiec zaraz sie wszystko ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Padał   sobie deszczyk   równo -  raz  na ziemię  raz na gó...o......   o  moderator 😯   w deszczomierzyk    i   za noc  11mm.    odmierzył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

za wczoraj i noc 15 mm LLE muszę iść sasiada op...dolic bo 1.5 m jeczmienia od jego burakow mi opryskal a z drugiej strony 1.5 m pszezyta od jego pszenicy 😡 niby stary czlowiek a głupi i bezmyślny jak but


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujawy1990    56

Co to się dzieje  z tą  pogodą  żeby  ze wschodu na zachód  przyszedł  ładny  deszcz  to  niespotykane  od  lat   14mm  za  noc  i  dalej  ładnie  pada.  W prognozie  codziennie  opady.   Coś  czuje  że  za niedługo   zaczną  płakać  na forum   kiedy to  przestanie  padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Wszędzie zlało to i u mnie skromnie za noc 12l. U mnie właśnie najwięcej, najczęściej  popada ze wschodu lub południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

11 l za noc 22.5 za dobę. 👍🏻

Teraz 15° i ☁

Będzie wszystko rosło a najbardziej ceny te co chłop musi kupić, a  spadać to co wyprodukował.

@Kujawy1990 zawsze od wschodu lepszy deszcz u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie również jak idzie ze wschodu to zazwyczaj zawsze pada.  Pada jeszcze jak chmury idą z północnego zachodu.  Jak idą z innych stron  to sprawdzalnosc jest na poziomie 10-15 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujawy1990    56

U nas  na zachodzie  to  z zachodu  deszcz  to  jest deszcz  ciocia  andzia   jak  puści  deszcze  to  i  100l  potrafi  w ciągu  dnia  spaść  :)    Zobaczymy  co  tam   ten  alexander  do  nas wysłał  za  potop 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie w nocy też dokładnie dolało . Wystarczy wilgoci na jakieś dwa tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez gracjan91
      Witam Agrofotowiczów !
       
      Chciałbym poznać wasza opinię na temat tej prognozy pogody. Korzysta ktoś z tej prognozy pogody ? Na ile ona się sprawdza ?
      Chce wiedzieć czy jesteście zadowolenie bo chce z ją wykupić .
       
      Z góry dzięki za opinię !
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj