Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kierowiec    112

Mżawka to może zbyt wielkie wyolbrzymienie, dzień był przekropny, tak jak i dziś a finał jest taki że nawet kałuża nie powstała, droga wysychała co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1377
pedro2 napisał:

Moje czereśnie też delikatnie mrozek przyciął, połowa zawiązek uschła i spadła... Coś tam idzie od Moniek może zahaczy

u nas zahaczyło...pada falami od pół godziny tak z 10-15 km w górę grzeje.... ogólnie to góra Podlasia i Mazury dziś po południu i w nocy będą miały ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian_machler    326
yacenty napisał:

u nas dziś 4 a miało być 27l

Co to znaczy "miało być" ? PiS tak obiecał ? 😄 To jest aura, tutaj jedynie to MOŻE BYĆ, a nie MA BYĆ 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
11 minut temu, Uziu92 napisał:

Tam w sobotę z tych kilku chmur dobrze dało.

W sobotę normalnie oberwanie chmury z jeden raz i 5 razy mocny deszcz po pół godziny a teraz to pikuś przy tym co było w sobotę.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25250

Koledzy z zamojszczyzny chyba się ucieszą z kolejnej porcji opadów. Spójżcie na radar jaki kociołek od Lwowa sunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
9 minut temu, marian_machler napisał:

Co to znaczy "miało być" ? PiS tak obiecał ? 😄 To jest aura, tutaj jedynie to MOŻE BYĆ, a nie MA BYĆ 😉

tak mówiły 3 prognozy, wiatr się zmienił i poszło na południe od nas :(


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Agrest napisał:

Koledzy z zamojszczyzny chyba się ucieszą z kolejnej porcji opadów. Spójżcie na radar jaki kociołek od Lwowa sunie.

Ja nie z tam tond ale Ukraina Tonie a to obok i Tomaszów Lub tonie z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25250

Czy toną to nie wiem, ale wiem że dość mają, a to co idzie wypasione się zdaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas Ukrainki piął ą we wsi truskawki i wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1293

prędzej od Łęcznej na południe dolało, LLB to też Lubelszczyzna a deszczu trzeba tyle że hoho dziś 9mm spadło czyli maj 15mm północ Lubelskiego a południe Lubelskiego dostało ponad 100mm tylko w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164
38 minut temu, DanielFarmer napisał:

u nas zahaczyło...pada falami od pół godziny tak z 10-15 km w górę grzeje.... ogólnie to góra Podlasia i Mazury dziś po południu i w nocy będą miały ładnie

A u mnie nie bardzo, 1mm. Dobiło do dyszki dzisiaj. Tak jeszcze minimum 20 jakby dopadało to na tydzień będzie. 

Porasucha zacznie się jak zbierzemy trawy i pójdzie azot pod drugi pokos, a deszczowa znowu na żniwa 😋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25250
5 minut temu, Wiesi0 napisał:

U nas Ukrainki piął ą we wsi truskawki i wiem.

Pielą

😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    513
Napisano (edytowany)

U mnie dzisiaj 15mm LRA. Mam nadzieje że ten kolejny front ze wschodu podciągnie w górę i zachaczy o północ lubelszczyzny

http://meteo.org.pl/radary

Edytowano przez Daro20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
37 minut temu, Agrest napisał:

Koledzy z zamojszczyzny chyba się ucieszą z kolejnej porcji opadów. Spójżcie na radar jaki kociołek od Lwowa sunie.

Ten kociołek jak się nie rozmyje to nad ranem i u mnie i u ciebie podleje.

Ale po ,,jot,, piszę się ,,er zet,, spójrzcie ;)

jest chyba tylko jakieś dwa wyjątki jak się nie mylę, tylko ,,spójrzcie,, do nich nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25250

Do mnie nie dojdzie, już prognozy wyzerowały.

Powiem Ci że nie miałem problemów z ortografią, dopóki nie miałem Internetu. Teraz coraz częściej łapię sam siebie na błędach i czasem długo się zastanawiam jak coś napisać. No i do tego to irytujące uzupełnianie tekstu - niby można wyłączyć, ale jakoś się nie chce. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

deszcz popadał, dzisiaj poszło 10 bel na ścielenie gęsi, jutro kolejne 10, dobrze, że w końcu popadało, pszenica na 3 klasie po 4 godzinach odżyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7878

Do ciebie może nie dojdzie ale Ryszard będzie zadowolony bo wczoraj tak płakał że wydał 1500 na azot na jare i mu się nie rozpuścić. 

A z tymi błędami tak jest że człowiek się stara a wychodzi jak zwykle

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1293

u mnie też już prognozowane opady spadają więc te burze mogą wogóle nie dojść na północ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224
1 godzinę temu, DanielFarmer napisał:

u nas zahaczyło...pada falami od pół godziny tak z 10-15 km w górę grzeje.... ogólnie to góra Podlasia i Mazury dziś po południu i w nocy będą miały ładnie

no to czekam bo od 51 dni 3mm 


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez gracjan91
      Witam Agrofotowiczów !
       
      Chciałbym poznać wasza opinię na temat tej prognozy pogody. Korzysta ktoś z tej prognozy pogody ? Na ile ona się sprawdza ?
      Chce wiedzieć czy jesteście zadowolenie bo chce z ją wykupić .
       
      Z góry dzięki za opinię !
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj