Polecane posty

Sztachel    0

Witam.

Czy wie ktoś może od czego jest ta kostka elektryczna w New Holland TS100. Znajduje się ona za siedzeniem.

IMG_20190515_085355.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez przemoj1
      Witam. Mam pytanie czy kostka behaton 6cm spokojnie mi wystarczy na wyłożenie magazynu pod sprzęty typu przyczepy rolnicze 12 tonowe itp ?
      Jak radzicie lepiej wybrać grubszą kostkę czy ta wystarczy spokojnie wiedomo chodzi o koszty. Z tego co sam się orientuje to po 8 cm jeźdżą pełne samochody cięzarowe więc pod sprzęty rolnicze chyba 6 cm wystarczy spokojnie. Oczekuję na fachową odpowiedź
    • Przez swr
      Witam.
      Czy posiada może ktoś schemat instalacji elektrycznej do ciagnika Fendt Favorit 610s-614s 72-76 rok produkcji?
    • Przez Przemek2203
      Witam,
      mam zamiar kupić wciągarkę elektryczną do żmijki żeby w stodole nie siłować się przy podwieszaniu jej do belki tyko zapiąć do wyciągarki nacisnąć guziczek i ot bez wysiłku leci w górę  na pewno przyda się też do drobnych remontów tylko nie wiem jaką wybrać, na oku mam taką  http://allegro.pl/wyciagarka-elektryczna-linowa-wciagarka-230v-250kg-i4828070439.html
      Doradźcie coś
    • Przez dawidursus323
      Wie ktoś czemu na necie do fs 15 nie ma prasy małej kostki np. sipmy? Czy w 15 nie byłoby małych kostek?
    • Przez bartoszsola
      Witam! Zamieszczam oryginalne skany instalacji do Zetorów jak wyżej    Może komuś się przyda  `



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj