Corax201

Dodatek transportowy pługa Gregoire Besson

Polecane posty

Corax201    0

Witam! Kupiłem pług GB, który ma koło podporowe, na którym nie można transportować pługa w pozycji poziomej. Na stronie GB Polska wyczytałem, że do transportu trzeba zastosować dodatek transportowy. Czy ktoś wie co to takiego i jak wygląda? Z góry dziękuję za wszelkie informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Givera    0

Żebyś mógł ransportować na kółeczku to koło musi być do tego przystosowane, oraz musi być z przodu na wierzy bolec na sprężynie, który zablokuje obrót pługa (zakładam że to obrotowy) Przy niedużych odległościach nie wiem czy jest sens montować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corax201    0

Bolec blokujący na wieżyczce jest. Ten model koła podporowego nie jest przystosowany do transportu. Samo koło z osią jest przystosowane do szybkiego demontażu i montażu (zawleczka), zapewne do zamontowania w tym tzw dodatku transportowym. Tylko nie mam pojęcia jak to GB wymyślił.Gdybym wiedział, może bym coś zrobił na wzór i podobieństwo. Pokonuję nie tylko nieduże odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PronarRafal
      Witam mam dość nie typowe pytanie dotyczące tylego górnego zaczepu . Wiem że dla nie których to pytanie nie powinno się tutaj znaleźć ale nie daje mi ono odporu . Czy w taki sposób zamocowany górny zaczep jak na foto w dolnym położeniu nie rozerwie tych listw ani nie uszkodzi czegoś ? z tego co widzę u siebie to zamocowany dolny zaczep na tej listwie usztywnia ją . Chciałem tak zrobić u siebie bo mam sipme z569 i mimo maksymalnego opuszczenia zaczepu na mocowaniu prasy to nadal się na nierównościach haczy podbieraczem .

    • Przez ursus-5314
      witam, mam pewne pytanie, czy istnieją jakieś zamieniki lemieszy do overuma? Aktualnie mam lemiesz 74606 razem z dłutem typu knock, i chciałbym teraz zmienić na lemiesze z tradycyjnymi dłutami lub nawet bez, i własnie nie wiem jak znaleźć taki zamiennik i czy w ogóle się da. Polecacie jakąś stronę z częściami do tych pługów w miarę przystępnych cenach?
    • Przez fendt856
      Witam mam problem , kupiłem niedawno pług kverneland eg85 vario i miał wymienioną kostkę od obrotu na nie orginalną i jest taki problem jak obracam go to musze wykonac dwa ruchy gałką od hydrauliki i dziwi mnie to ponieważ kostka sama powina zmnienić przepływ oleju na siłownik żeby go na przykład wypchnoł i sądze że mogą być źle podłączone  węże do kostki a nie mam bladego pojęcia jak to podłączyć ? I jescze jedno jak pług ma vario to powinien miec 4 węże podłączane do ciągnika bo u mnie są tylko dwa. Załączam zdjęcia kostki  I jest jesczę w kostce miejsce na dwa węże






    • Przez RometOgar200
      Kupie kompletny korpus do pługa i opony r15,3/75/10 jodełka, tylko woj pomorskie.
    • Przez rispekt
      Witam, niestety nie posiadam zaczepu górnego w renault. Chciałbym sobie go dokupić ale mam tylko uchwyt na ciegło bez szyny  i mam pytanie czy da się zamontować zaczep tylko na uchwyt od ciegła? I bardzo był bym wdzięczny za jakieś zdjęcia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj