Polecane posty

Gospdorz    0

Witam wszystkich pilnie poszukuje części do rotacyjnej bębnowej pz 185H. Są to części trzymające oraz napędzające talerz tnący. 

20190507_181226.jpg

20190507_181231.jpg

20190507_181341.jpg

sebe1033    193

https://www.granit-parts.pl/product/Technika-żniwna-i-hodowla-zwierząt/Koszenie-trawy/Części-zamienne-GRANIT-do-kosiarek-rotacyjnych-i-dyskowych/kosiarek-rotacyjnych-Deutz-Fahr-Kverneland/Wałek-napędowy/647ST-93F

https://www.granit-parts.pl/product/Technika-żniwna-i-hodowla-zwierząt/Koszenie-trawy/Części-zamienne-GRANIT-do-kosiarek-rotacyjnych-i-dyskowych/kosiarek-rotacyjnych-Taarup-Kverneland/Piasta-obudowa/647RT-246F

może coś z tych pasuje , musiałbyś się przejść do sklepu albo emaila napisać to ci znajdą katalog (raz się pytałem o koło do samozbierającej i sie znalazł katolog mimo że ona z 28 lat miała ) 

Tylko przygotowałeś się że to będzie drogie , nie masz gdzieś jakiegoś zakładu to dorobili by napewno tuleję gorzej z tym wałkiem bo musi być drążony a to może wyjść ta sama cena co nowego 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kraker
      Witam, będe musiał kupić nową kosiarkę rotacyjną (dyskowa odpada). Jaką firmę polecicie bo zastanawiam się nad rotacyjną Famarolu i Samasza a Mesco na pewno odpada. Cena kosiarki do 4000zł. Kosiarka będzie chodzić z zetorkiem 7211
      Pozdrawiam Kraker
    • Przez erni
      czy u4514 to dobry wybor do tur-a?awaryjny jest przy nim?prosilbym o napisanie wad i zalet i czy warto w to sie pakowac..
      pozdrawiam erni
    • Przez Przemek3211
      Witam mam zestaw kosiarki rotacyjnej z roztrząsaczem pokosów. Moje pytanie brzmi jak ten roztrząsacz pokosów zamontować. Chodzi głównie o podłączenie napędu tego roztrząsacza bo czegoś na pewno brakuje, jakiejś przekładni. Może ktoś z was się spotkał z takim sprzętem. Proszę o pomoc bo nie mogę nigdzie znaleźć takiego zestawu.
      I jak ktoś posiada taki sprzęt chciałbym zapytać czy ta maszyna zdaję egzamin?

• Przez Merlinko
      Witam ! Szukam kosiarki bębnowej i nawinęła mi się taka oto sztuka 
      https://www.otomoto.pl/oferta/pottinger-cat-315-kosiarka-bebnowa-3-15-pottinger-eurocat-315-h-ptm349-rotacyjna-ID6yMXWh.html
      Czy polecacie coś takiego ? Na co zwrócić uwagę przy kupnie? I czy Jelonek 5100M sobie z tym poradzi ?
      Z góry dzięki za jakiekolwiek info !
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania bardzo solidna kosiarkę bębnową Claas Corto 270 , szerokość robocza 2,7m , bardzo cicha, 4 talerze tnące na każdym po 3 noże , możliwość regulacji szerokości pokosu , składana hydrauliczne , w komplecie wałek , klucz do zmiany noży .
      Cena  7600 zł

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj