Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radek5314    72

W moim 4514 jak podłącza wtyczkę od przyczepy to nie ma prawego kierunku w przyczepie, podłącza przyczepe samochodową i wtyczkę od siewnika do zboża to wszystko działa jak podłącza ta przyczepę do zetora to są kierunki to co to może być dziwne mi się wydaje to jest nowy Pronar spotkał się ktoś z czymś takim? To w przyczepie czy w traktora szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

znajdź schemat gniazda w google i sprawdź w ciągniku czy wszystkie piny się zgadzają, lub pin od kierunku jest luźny i raz łączy a raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709
Napisano (edytowany)

Łatwo sprawdzisz rozbierając wtyczkę, podłącz do gniazda ciągnika, włącz prawy kierunek i sprawdź próbówką lub miernikiem, czy pin nr 4 ( na samym dole ) ma prąd. Jeśli jest to szukaj w przyczepie, jeśli nie to coś z ciągnikiem.

Wg. mnie na 99% wina ciągnika, może coś z przerywaczem lub instalacją ( nie działa pod większym obciążeniem, jak odłączysz przyczepę to jest okey ).

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72

Jak kierunki z przyczepki samochodowej działają i światła z słownika do zboża i kierunki a tu nowa przyczepa Pronar i nie ma prawego w przyczepie w ciągniku jest a podepne pod Zetora to jest prawy kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72

W drugim traktora działają kierunki pozycje i stop w 4514 aby prawy kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

W przyczepie to chyba najważniejszy jest lewy kierunek 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Chcesz być pewny na 100% że wina ciągnika to zamień miejscami przewody w gnieździe ( w ciągniku ) - jak sytuacja się odwróci i nie będzie lewego kierunku w przyczepie to będziesz wiedział w czym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72

Nie mam pojęcia już sprawdzałem żarówka prąd w gnieździe jest jak włączę prawy kierunek może przerywacz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzialka    1

Miałem podobny przypadek - źle łączył przewód do masy. Sprawdź czy nie jest luźny, najlepiej końcówki pokryć cyną.


Poradnik uprawy brukwi  dzialka.bazafirmy.pl/warzywa/brukiew.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72
49 minut temu, dzialka napisał:

Miałem podobny przypadek - źle łączył przewód do masy. Sprawdź czy nie jest luźny, najlepiej końcówki pokryć cyną.

Chodzi Ci o masę w lampie przyczepy od kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72

Sprawdzalem próbowka prąd w gnieździe od ciągnika jest a w lampie przy kierunku nie ma wcale myślałem że może masa słabo łączy próbować przerywacz wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziomek1994
      Tak jak w temacie chce zamontowac swiatla bo z przyczepka jezdze do miasta i niewypada bez swiatel jezdzic.CHce zamontowac do niej dwie lampy LAMPA MF TYŁ URSUS PRZYCZEPA HIT PROMOCJA (825546846) - Aukcje internetowe Allegro i niewiem jak podlaczyc ktory kabel do ktorego. Przewod jest 7biegunowy
    • Przez Fa11L
      Witam, mam takie pytanie, w którym kierunku trzeba zamontować korbowody? Od strony wałka rozrządu czy od pompy wtryskowej?
    • Przez Legion178
      Kupiłem gotowy zestaw. Podłączałem i prawie wszystko działa. Mam problem ze światłami od hamulców. Jak wciskam to żarówka lekko świeci. Prosze o pomoc.
    • Przez stek98
      Witam
      Przeprowadzam remont przyczepy d-47 (3 strony wywrotu). Chce zrobić do niej nadstawki 30 cm tak aby weszło na nią ok.5 ton max 6. Czy musze wzmacniać rame aby nie popęłakła? Jeśli tak to w jakich miejscach?
    • Przez stek98
      Witam.
      Jakie jest ciśnienie w układzie pneumatycznym (hamulcowym) w przyczepie d47
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj