Rolniczek95

Uszczelki skrzyni do rekorda

Polecane posty

Rolniczek95    0

Panowie i panie  mam problem z uszczelkami do skrzyni biegów do rekorda, macie jakieś namiary na sklep, producenta który robi takie uszczelki? Wiem że sam mogę zrobić takie uszczelki, ale czy jest sens kupować materiał który kosztuje 40 zł wycinanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
1 godzinę temu, samtech84 napisał:

Reinzosil, Dirko itp.

dokładnie , jeszcze kawałek szmaty i troczę rozpuszczalnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

W większości skrzynie biegów w takich maszynach mają tylko uszczelkę pokrywy ( dekla ), reszta na masy uszczelniające ( choć przeważnie są to jakieś kleje, przynajmniej claas, df ). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszG100
      koledzy proszę o zdjęcia dużej chodnicy rekorda, ponieważ słyszałem ze rekordy były tez z dożą chłodnica czy ktoś może wstawić foty ponieważ mam rekorda z małą chłodnicą i mam problemy z temperaturą pracy silnika pomóżcie z góry dzięki.Albo chociaż napiszcie coś o tym jak to sie spisuje ???Pozdrówka dla wszystkich .
    • Przez pimper21
      Co o nim powiecie i na co spojrzeć przed kupnem ?? a oto link spójrzcie i powiedzcie coś o cenie http://allegro.pl/it...zon_rekord.html
    • Przez xabi32
      Powiecie mi czy na podwozu ten kombajn ma tak samo hamulce jak w rekordzie czy jak w suprze i czy połosie sa z supra czy z rekorda. Bo znalazłem taki kombajn i chce go kupic tylko mam spore górki i chodzi mi głownie o hamulce i te przeklete półosie.
    • Przez fxj3
      Witam. Czy orientuje się ktoś może, gdzie w województwie łódzkim (najlepiej powiat Bełchatowski/Wieluński) można zregenerowac przekładnię bezstopniową z Bizona Rekorda?
    • Przez wpsowa692
      Pytanie jak wyżej czy do silnika D50 zakładać teflonowe wkładki uszczelki głowicy .
      Bo niby te wkładki sa do silnika D240 .
      Silnik D50 ma zupełnie inną konstrukcje głowicy , w głowice wstawiane są komory spalania rozgrzewają sie do czerwoności i wypalają te teflonowe wkładki .
      Czy jest sens je wtykać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj