Givera

2264 zdjęcie podłączenia klimatyzacji przy silniku.

Polecane posty

Givera    0
Napisano (edytowany)

Witam potrzebuję zdjęcia  podłączenia kabli od klimatyzacji do wiązki eletrycznej. Byłbym wdzięczny za fote z tego miejsca. Od klimy odchodzi kostak 1pinowa i 3pinowa  przydałyby mi się zdjęcie z kolorami kabli w tych złączach. Pozdrawiam

Edytowano przez Givera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Givera    0

Tak chodzi o sprężarkę klimatyzacji zamontowaną poniżej alternatora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Kompresor ma dwa piny : 310C -masa i 064 plus z czujnika zbyt wysokiego ciśnienia . Trzy piny są podłączone do czujnika zbyt wysokiego ciśnienia : 063 to plus z termostatu , 042 to plus do kontrolki zbyt wysokiego ciśnienia , 064 to plus do kompresora ( elektromagnesu ) . Jest jeszcze jeden pin osobny i jest on z jednej strony połączony z czujnikiem zbyt wysokiego ciśnienia (pin 064) i z drugiej strony do diody zabezpieczającej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Junkers
      Witam,
      tak jak w temacie myślę żeby odwiedzić jakiś szrot i z jakiegoś samochodu, mam na myśli bliski memu sercu samochód Opel Omega B albo C(B fl) i wymontować z niego cały układ klimatyczny?
      Dosyć mam pracy w pocie i kurzu w kabinie.
      Jak patrzyłem jest u mnie na pompie wody dodatkowe koło pasowe na sprężarkę klimatyzacji, więc punkt odniesienia jakiś już jest. Ciągnik to Belarus 952.4
       
      Tutaj rodzą się moje pytania:
      1. co wchodzi w skład kompletnej instalacji żeby wymontować z samochodu i założyć do ciągnika?
      2. czy lepszy będzie klimatronik(może przesada), a może w ogóle coś z innego samochodu?
      3. węże będą za krótkie, czy można zostawić stare węże i zastąpić je takimi od oleju albo hydrauliki i założyć na końcówki na zwykłe opaski?
      4. ile szykować kasy(cena samych części z samochodu + inne części)?
      5. mocowanie sprężarki?
      6. napełnianie gazem?
      7. co jeszcze o co nie zapytałem?
       
      Szybkość realizacji projektu zależy od ceny graciarni i bezproblemowości monażu.
      Z góry dzięki za odpowiedzi, nawet te najmniej istotne
    • Przez bizonzo56user
      Witam własnie przygotowuje przyczepę autosan d 47 i mam pytanie jak i czym zdjąć górną rame razem z podłogą i jak wy je ściągaliście w swoich przyczepach bo kompletnie nie wiem czym bo nikt w okolicy nie ma tura o udzwigu powyzej 500 kg i ile ona może wazyc
    • Przez jasiusz19
      Witam, w zetorze w prawym kole cieknie mi olej ze zwolnicy. Chce ściągnąć koło i po prostu wymienić simering który prawdopodobnie przepuszcza ten olej . Odkręciłem nakrętki, ściągnąłem łożysko, pokrywę osi, koło koronowe i zatrzymałem się na koszu satelit. Założyłem ścigacz i próbowałem ciągnąć ale coś nie idzie, nie chce na chama bo boje się że coś strzeli i pytanie co trzeba dalej zrobić ? Ciągnąc aż zejdzie czy jest jeszcze jakaś magiczna śrubka która to trzyma a jej nie widać . Pozdrawiam
      http://zapodaj.net/0...cb2169.jpg.html
    • Przez Kamil1998
      Witam, czy ktoś w kombajnach M2385-M2780 napełniał kiedykolwiek klimatyzację? Jaki czynnik wpuszczaliście do swojej instalacji? My mamy klimatyzację, z tym że sprężarka jest nieoryginalna- zakładana przez nas,a do niej trzeba czynnik R134a ,a co do ogółu instalacji nic nie wiemy.
      Kombajn jest z 86 r. Za cenne informację z góry dziękuję, pozdrawiam
    • Przez Rolnik117
      Witam czy mógłby ktoś zrobić zdj tablicy znamionowej pluga obrotowego kverland możliwie jak najmłodszego?. Z góry dziękuję 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj