Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal009    6
Napisano (edytowany)

Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 

• Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów)
  • Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!!
  • Możliwy EHR podnośnika
  • Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej. 
  • Sprawny. 

Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 

Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 

Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 

Edytowano przez michal009

Bartek933    2778

Sam sobie szukaj leniu jeden, mało to jest towaru na olx i innych

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

ptaszyna    147

I jeszcze w tyłek mu wejdz, bo jaśnie pan chce ciągnik kupić.

A co dziwnego w kolegi opisie i poszukiwaniach ? Napisał swoje kryteria , a może akurat ktoś ma coś co kolege zainteresuje ciekawego, sprawnego, nie trupa , albo powie co jest do zrobienia a nie robi bo bierze nówke itp. Wiem że perełki i takie okazje/przypadki rzadko się zdarzają ale może akurat ktoś coś ma ;)  Na olxie to wiadomo że 90 % ulepów pod handel i miesiące poszukiwań i podróży po polsce ;)  

• Like 1

Bartek933    2778

Jak ktoś chce sprzedać to wystawia ogłoszenie, proste

michal009    6
Dnia 9.05.2019 o 14:12, arturwojtowicz napisał:

A co dziwnego w kolegi opisie i poszukiwaniach ? Napisał swoje kryteria , a może akurat ktoś ma coś co kolege zainteresuje ciekawego, sprawnego, nie trupa , albo powie co jest do zrobienia a nie robi bo bierze nówke itp. Wiem że perełki i takie okazje/przypadki rzadko się zdarzają ale może akurat ktoś coś ma ;)  Na olxie to wiadomo że 90 % ulepów pod handel i miesiące poszukiwań i podróży po polsce ;)  

Niestety tak jest jak piszesz. Szukam, jeżdżę, obserwuję, dlatego nie odpisuję na bieżąco. Już mi dwa zniknęły z przed nosa (nie zdążyłem obejrzeć), jeden jest na oku i za parę dni znów kolejny wyjazd. Nie tak łatwo coś znaleźć i kupić. 

Dnia 9.05.2019 o 12:47, ptaszyna napisał:

I jeszcze w tyłek mu wejdz, bo jaśnie pan chce ciągnik kupić.

Uwagi o wchodzeniu gdziekolwiek uważam nie na miejscu i jak kilka for przez takie uwagi padło to i pewnie tu już też trochę ludzi ubędzie , jak z taki zapałem pomagacie.

Sprawdziłem, ogłoszenie jest w dziale Giełda, więc skąd ten ton komentarza? 😲

ptaszyna    147

No, sorry, moja wypowiedz wzieła się z tąd że ogłoszenie trochę oderwane od rzeczywistości. Jak ktoś ma dobry ciągnik (w domyśle pierwszy właściciel) to rozchodzą się jak ciepłe bułeczki (co sam zauważyłeś) i nie musi się wpraszać żeby ktoś kupił. Druga sprawa to ciężko mi sobie wyobrazić, że jak mam coś na sprzedanie to dzwonie po ludziach i się napraszam 

michal009    6
1 godzinę temu, ptaszyna napisał:

No, sorry, moja wypowiedz wzieła się z tąd że ogłoszenie trochę oderwane od rzeczywistości. Jak ktoś ma dobry ciągnik (w domyśle pierwszy właściciel) to rozchodzą się jak ciepłe bułeczki (co sam zauważyłeś) i nie musi się wpraszać żeby ktoś kupił. Druga sprawa to ciężko mi sobie wyobrazić, że jak mam coś na sprzedanie to dzwonie po ludziach i się napraszam 

To napisz do administratora portalu, żeby w regulaminie dodał podpunkt, że nie wolno dodawać ogłoszeń typu kupię... 

P.S Co w nim takiego oderwanego od rzeczywistości? 

Edytowano przez michal009

michal009    6
11 minut temu, ptaszyna napisał:

Ok. życzę powodzenia w zakupach.

W dalszym ciągu Cię nie rozumiem. Niedawno sprzedałem ciągnik, który był całkowicie sprawny, ale za mały dla mnie. Jakie wymogi mam wygórowane? Pneumatyka? mam górki i w każdym ciągniku mam sprawne, jak i w każdej przyczepie. U mnie to podstawa. Bez rewersu elektryczno-hydraulicznego? Wiele jest ciągników z rewersem mechanicznym, lub bez rewersu. 

Kwota za niska? Niestety na nowy mnie nie stać. 

Wróciłem na ten portal po 5 latach nieobecności, ale coś czuję, że mało tu zostało ludzi z chęcią pomocy, jak to bywało dawniej. 

Bartek933    2778

A jak sprzedawałeś to jeździłeś po ludziach i pytałeś czy chcą kupić czy czekałeś na ogłoszenie że ktoś chce kupić po zaniżonej wartości?

• Thanks 1

ptaszyna    147

Po pierwsze to nie chce mi się z tobą kłócić i nie to jest moim celem, po drugie skoro masz takie małe wymagania to jaki problem przejrzeć ogłoszenia i kupić, już powinneś być szczęśliwym posiadaczem.  Skoro mnie nie rozumiesz to trudno, widocznie żyjemy w innych światach. Jak pisałem dobre sprzęty, czyli np; z pneumatyką , nie od handlarza i jeszcze w dobrej cenie, to sprzedają się same (nikt się nie musi wpraszać) i to chciałem Ci uświadomić, ale zauważyłem że już sam do tego dochodzisz

michal009    6
Bartek933 napisał:

A jak sprzedawałeś to jeździłeś po ludziach i pytałeś czy chcą kupić czy czekałeś na ogłoszenie że ktoś chce kupić po zaniżonej wartości?

A, po czym to wywnioskowałeś, że po zaniżonej wartości?

Jednak nie potrzebnie wróciłem na to forum.

Po prostu twoje ogłoszenie  jest tak sformułowane ze można wywnioskować jakbyś chciał żeby ktoś Ci szukał ciągnika i wklejał linki. Jakbyś sam sobie nie mógł poszukać. Po co biadolisz ze forum źle? Umowę podpisaleś na ileś lat ze musisz tu być?

michal009    6
52 minuty temu, MarcinZetor8011 napisał:

Po prostu twoje ogłoszenie  jest tak sformułowane ze można wywnioskować jakbyś chciał żeby ktoś Ci szukał ciągnika i wklejał linki. Jakbyś sam sobie nie mógł poszukać. Po co biadolisz ze forum źle? Umowę podpisaleś na ileś lat ze musisz tu być?

Powodem umieszczenia ogłoszenia była chęć kupienia od rolnika ciągnika, a nie pudrowanego sprzęta. Ale jak przeszkadza ogłoszenie tego typu, to zgłoś ten temat. 

AleksanderX    366

Jak na 80 tys to wymaganie  małe spokojnie kupisz ładny i w idealnym stanie technicznym tylko takiega bez elektronimki to ponad 20 letni bo nowsze jednak juz maja 

• Like 1

Folenka    8
12 godzin temu, michal009 napisał:

Powodem umieszczenia ogłoszenia była chęć kupienia od rolnika ciągnika, a nie pudrowanego sprzęta. Ale jak przeszkadza ogłoszenie tego typu, to zgłoś ten temat. 

Michał, miałam to samo po założeniu tematu o kupnie prasy. Pełno tu napinaczy robiących dym o nic. Także myślę, że nie warto tu po prostu zgłaszać chęci zakupu, a już to, że ma się jakieś wymagania, to grzech największy.
Mimo wszystko, powodzenia w zakupie :)

• Like 1

Również nie rozumiem ludzi piszących tutaj nic nie na temat, jak nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz nic i takie moje zdanie, od tego jest właśnie dział giełda Kupie/Sprzedam/Zamienie/Oddam. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PaweLisowicz
      Potrzebuję zakupić obciążniki do c-360. Konkretnie chodzi mi o 2 środki na oś tylną nowego typu do c-360, wraz z możliwością wysyłki.   
    • Przez Miro010
      kupię klamkę drzwi lub samą wkładkę zamka do claas ares pozdro
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 

• Przez ursusc335m
      Witam,  pilnie kupię pielniko-obsypnik do ziemniaków 3 rzędowy. 
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html

nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady

Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.