raffik4

Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
raffik4    0

Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
10 godzin temu, raffik4 napisał:

Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.

"Małą działkę " zależy co masz na myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5579

Na piaskownice to taki z odpustu starczy. ;) Napisz więcej konkretów , dla jednych mała działka to będzie 10 arów a dla innych 2 hektary.

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffik4    0
1 godzinę temu, Sylwekx25 napisał:

Na piaskownice to taki z odpustu starczy. ;) Napisz więcej konkretów , dla jednych mała działka to będzie 10 arów a dla innych 2 hektary.

Działka ma dosłownie 1ha przy domu nie trzeba wyjeżdżać na ulice,potrzeba mi traktorka o dobrym uciagu,do zaornia,do pracy z glebogryzałką, kultywatorem ewentualnie do odsieżenia działka jest prosta ziemia czarnoziem pomieszane trochę z redziną głównie to uprawa warzyw i ziemniaków na własne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, witejus napisał:

zapytaj @toficku-1999 , on się zna na tym😎

 

58 minut temu, Sylwekx25 napisał:

Nawet potrafi przerobić john deera na ursusa😁

 

56 minut temu, DANDYS napisał:

i ma fach w ręku do malowania,

Nic o nim nie wiecie a robicie sobie z niego podśmiechujki .😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5579

Przecież nikt nic z drogi nie napisał tylko prawdę 😉. Raffik4 na takie potrzeby to T25 Ci wystarczy.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3870

To wszystko zależy od gotówki jaką dysponujesz. Jak bieda to Władymirec jak dobrobyt to nówka Kubota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffik4    0

Myśle tutaj o c-330 tylko nie M lub kubota max do 25 000 tylko problem z tym że kubota nie wiadomo jak z uciagiem,części itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166

Agroland Kubota duży wybór mini ciągników serwis i części ze 100 szt na placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

C330 lub C360. 

Nic innego nie szukaj. Za 20k to kupisz porządną 30tke do tego tura za 5k i masz sprzęt uniwersalny i nawet sam nie wymyślisz ile rzeczy może zrobić 30tka z turem ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffik4    0

10km to za mało,mam hondę fx800 jednoosiowy 8km fajny traktorek ale tylko zgryzoawc pod warzywa trochę i tyle,raz próbowałem zrobić międzyrzecza pod ziemniaki z dwoma obsypnikami na odległości 25m to myślałem że się zaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Mam "nowke" Kubote L 275 z orginalnym ladowaczem… bezposredni import z Japoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj