Polecane posty

Daoran23    0

Witam zamierzam kupic ciągnik i strasznie podobają mi sie Case z serii Maxxum co sądzicie o tym ogłoszeniu https://www.olx.pl/oferta/case-5140-maxxum-pro-97-rok-CID757-IDzyw4U.html#a1833cab96 facet pisze że biegi i półbiegi mechaniczne biegi to się zgodzę ale półbiegi mechaniczne ??? Wiem że to tylko zdjęcia  ale jak cena motogodziny niby to Cummins dużo może no i ten zaczep jakby samoróbka :D na bolce jak w ursusie nie powinna byc listwa daleko  do niego nie mam rzut beretem można rzec widac że sprowadzany z Francji jak to jest z tymi od żabojadów z góry dzięki za pomoc trochę namieszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

sprawdź sobie w sklepie poszczególne ceny części ile kosztuje pompa hydrauliczna sprzęgło itp jak w miarę ceny sa ok to bierz


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikos22    4

Z wersją pro to ma wspólną naklejkę i te niby 120km, w serii pro miały 115, a jeśli to zwykły 5140 to podciagniety z 110 na 120, polbiegi w pro były na suwaku na rączce zmiany biegów. Jak to z Francji, skrzynia 30, bez pneumatyki, widać, że odświeżony, na motogodziny nie ma co patrzeć tylko na stan techniczny. Wdzięczna i mocna maszyna, pod warunkiem, że nie zajechana mechanicznie. Polbiegi mechaniczne czyli zmieniane z użyciem sprzęgła, a czy bezawaryjne? Nic nie jest bezawaryjne, wszystko się z czasem zużywa, cudów nie ma. Jak już chcesz go brać to weź użytkownika, albo mechanika kumatego w tym temacie żeby obejrzał ten traktor, protestował, bo samemu za wiele nie sprawdzisz, a jest co. Zaczep jak zaczep, na automatyczny jest inna listwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak się dobrze sprawdzi u sprzedawcy to nie ma potrzeby już się za częściami oglądać. Pompę już za 3 tysie można zrobić a nie zawsze jest to przyczyna. Mam takiego tyle że pełny PRO z elektronicznym przełącznikiem półbiegów i powiem Ci że jest to bardzo wygodne i dobrze coś takiego mieć. Druga sprawa opony, niby część eksploatacyjna ale komplet w tym przypadku to 10 tyś. zł. Brak 3 pary wyjść  hydraulicznych, a w brew pozorom dość potrzebne gdy masz hydropak, ścieżki technologiczne i ścieżki przed wschodowe.  Łącznik centralny jest nie oryginalny i dziwny ten łańcuszek po lewej stronie przy wieszaku, zaczep taki może być.

Podsumowanie  Ładny wygląd na łysych kapciach i to PRO trochę tu mi nie pasuje, wg mnie wszystkie PRO miały elektroniczny przełącznik półbiegów. Trochę drogo, ja dałem 53 z przednim tuzem i z nowymi przednimi kapciami.

https://www.olx.pl/oferta/case-5140-pro-mx-CID757-IDzz8W9.html#794ae67d30 tego zobacz, wg mnie lepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daoran23    0

Facet pisze że daje komplet na tył opon i ile by kosztowała przeróbka na pneumatyczne hamulce wiadomo to polska nie Francja tu na powietrze.a jak piszecie że to niby  pro ale nie pro więc naklejka żeby wartoc podniesc????

Apropos jeszcze ciągnik będzie pracował z agregatem uprawowosiewnym zawieszany bierny z wałem packera i siewnik agromasz 3m sciezki tech i przedwschodowe plus znaczniki hydropak to 1 waż a siewnik ile ma tych weży ????? 2 pary w ciągniku starczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie 2 pary wyjść to mało na taki zastaw jak masz Ty. Naklejki pro są ładniejsze więc ludzie je kupują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

To jest pro bo ma zbiornik paliwa od pro a skrzynia kwrstia konfiguracji przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj