News
Zaloguj się, aby obserwować  
Ziomal20084

Sprzedam akumulator gazowy do ładowacza John Deere

Polecane posty

Ziomal20084    28
Napisano (edytowany)

Sprzedam nowy, kompletny, gotowy do montażu akumulator gazowy do ładowaczy John Deere, montowany w ramę. cena 1500zl do negocjacji.

IMG_20190323_165843.jpg

Edytowano przez Ziomal20084

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jarek970830
      Witam mam problem z moją prasa która dopiero co kupiłem nie dawno.  Jest problem z owijaniem sznurkiem gdyż z prawej strony belki jest dużo owinietego sznurka na środku wcale nie ma a z lewej strony jest tylko ze 2 zwoje. Prosił bym o pomoc ponieważ zbliżają się już sianokony a prasa potrzebna będzie. 
    • Przez pudło
      Sprzedam
      - prasa do słomy z224/1 do remontu (uszkodzony stół wiążący) - cena 2500pln
      - silnik do bizona kompletny z osprzętem (brak tylko zestawu filtrów paliwa) - w silniku do wymiany zestaw naprawczy - pierścienie tłoki (ciśnienie na wale trzymał do końca)-cena 2300pln gratis chłodnica
      - skrzynia biegów bizon z półosiami sprawna- cena 1100 pln
      jeszcze kilka gratów do bizona ( wariator , siłownik na sprężynie hederu .....)

ps . mam jeszcze stary rozsiewacz nawozu "bąk" za 110 pln , i sadzarkę do ziemniaków za 300pn , śrutownik ssąco - tłoczący  za 2000pln 

mój tel. 664 745 777

• Przez Wuwo1
      Witam mam pytanie czy wychodziły takie skrzynie jak zakres A B C D  w  latach 1994  (E F) zaslepka i 4 pól biegi v max 35 km/h 
    • Przez massei8
      Witam poszukuje opinii o ciągniku John deere 8330 interesuje mnie awaryjność, komfort pracy i spalanie
    • Przez zdzichu124
      Witam właścicieli kombajnów John Deere wyżej wymienionych serii ale również wszystkich innych kombajnów i mam do was pytanie.
      Czy wymieniacie poszczególne części zapobiegawczo bo już czas czy w momencie awarii ? 
      Chciałbym tak jak większość z was aby kombajn przeszedł żniwa bezawaryjnie , jestem właścicielem John Deere 1075 i stoję przed pytaniem co zrobić aby kombajn był bezawaryjny , wiadomo gumy wieszaki , olej w silniku i filtry to podstawa, wymieniam co roku, wyciągam sita sprawdzam kosz sitowy podłogę itp 
      Zastanawia mnie tylko czy np wymieniacie łożyska przed sezonem te które nie były dawno robione ? W moim JD łożyska na młocarni wydaje się że są jeszcze orginalne, bynajmniej na takie wyglądają , nie mają luzu ani nie widać żeby gdzieś się pociły, są to łożyska zamknięte bez możliwości smarowania i mam dylemat czy mam je wymienić teraz dopuki jest czas czy lepiej nie ruszać bo czasami pochodzą dłużej jak nowe zamienniki ? Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? Dzięki za odpowiedzi 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.