Skocz do zawartości
Zbynio

Talerzowanie Władymircem T-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zbynio    0

Czy ktoś z Was talerzuje Władkiem? Jeśli tak to jaką talerzówką i jak sobie radzi ciągnik.

Zbynio    0
Dnia 28.05.2010 o 09:20, Zbynio napisał:

Czy ktoś z Was talerzuje Władkiem? Jeśli tak to jaką talerzówką i jak sobie radzi ciągnik.

Mam jedną górkę, ziemie 4i5 klasy. Oglądałem talerzówkę starego typu Famarol Słupsk,taką łamaną 21 talerzy. Gość mówi,że C-330 super daje sobie w niej radę. Mam trochę obawy czy mój Władzio sobie w niej da radę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Wacek21    35

A taka na zaczep nie chesz ? nie wiem czy sa wezsze ale moja 360 radzi sobie z 2.20m

bolid20    35

Dokładnie taką. Więc lepiej zrezygnować z niej.

te talerzówki są do kitu bo robią górkę na środku. Jak jest dobrze ustawiona to fajnie idzie ale przez to że każdy walek jest osobno to zabija się jak słoma podejdzie. A Ja ją ciąga 360-tką i ona dość dużo waży to nie wiem czy władek w powietrzu by nie latał.

ursus3603p    87

robiłem taką talerzówką u siebie to pole wygląda jak łąka zryta przez dziki u mnie jest tylko używana okazyjnie do talerzowania łodyg bobru czy czegoś innego ogólnie to ta talerzówka nadaje się tylko na złom ;):)

piotrek30    0

mój sąsiad talerzuje ciągnikiem T-25 i broną typu V po 14 talerzy (7 na wałek) i daje rade spokojnie

kosiarka    2

Kurde u nas sie talerzuje talerzowka na 8 talerzy i 60 ma co rypac a wy ruskiem <szok> raz zajechaliśmy ruskiem to 2 razy przejechalismy i wrucilismy a jak bedzie mokrzej to w ogóle nie wiem co by to było ;)

piotrek30    0

Wszystko zależy od warunków glebowych i terenowych. Wiadomo że rusek nie będzie chodził w 7 czy 8 talerzach na 1 czy 2 klasie gleby nie wspominając już o pagórkowatych polach ;)

Zbynio    0

te talerzówki są do kitu bo robią górkę na środku. Jak jest dobrze ustawiona to fajnie idzie ale przez to że każdy walek jest osobno to zabija się jak słoma podejdzie. A Ja ją ciąga 360-tką i ona dość dużo waży to nie wiem czy władek w powietrzu by nie latał.

Niedawno znajomy załatwił mi oryginalną instrukcję do tej talerzówki itam pisze, że jest ona przeznaczona do współpracy z ciągnikiem Ursus C-325. Zapotrzebowanie mocy na nią to 25 KM. Może dlatego, że w oryginale ma ona talerze o średnicy 45 cm.

UrsusCzesio    304

Kurde u nas sie talerzuje talerzowka na 8 talerzy i 60 ma co rypac a wy ruskiem <szok> raz zajechaliśmy ruskiem to 2 razy przejechalismy i wrucilismy a jak bedzie mokrzej to w ogóle nie wiem co by to było :D

hee ze jak? to jest akurat na 330 itp a c-360 nie daje rady ? :)

http://moto.allegro.pl/item1061865195_brona_talerzowa_famarol_slupsk.html idealna do ruska

Wacek21    35

@UrsusCzesio chcesz ja sprzedac??? Myslalem ze bedziesz nia robił. Znajomy z taka jak Twoja smiga C360 na trójce :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez lukaszo
      witam ! czy posiada ktos grzalke oleju we Władku T 25 ?
    • Przez wladek99
      Witam wszystkich.
      Jest to mój pierwszy temat na forum wiec proszę o wyrozumiałość i mam nadzieję ze w dobrym miejscu pisze.

Więc tak. Mam możliwość kupienia kompletnie spalonego Władymirca z 89r z rewersem za nie duże pieniądze i mam do was pytanie czy się opłaca ?
      Ile wyniesie kupno części aby doprowadzić go do przyzwoitego stanu ?
      Z góry wielkie dzięki za odp.
      Pzdr.
    • Przez Buncol
      Witam Chciałbym poprosić o pomoc.
      Mam zamiar podczepić owijarkę do swojego Władymirca, ale jak zrobić wejście hydrauliczne na 2 końcówki, aby rusek mógł owijać baloty?
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez Wladus25
      Witam mam problem z moim Władymircem   ponieważ bardzo rośnie mu temperatura . Proszę o jakies przyczyny i podpowiedz jak to rozwiązac.