Janek54321

mieszanka uzupełniająca na kaszel

Polecane posty

Janek54321    23

ostatnio zetknąłem się z mieszanką uzupełniającą dla cieląt na kaszel i na choroby górnych dróg oddechowych. czy stosujecie takie coś? czy to pomaga? czy cieleta nie chorują na zapalenie płuc? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pierwszy raz słyszę 😳😳😳 mozesz cos więcej o tym napisać? Firma? Nazwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek54321    23

-mieszanka pulmomax firmy rolnet. - pulmofarm C firmy farmwet, -pulmosure firmy farm-O-san. macie jakieś opinie o tych preparatach? czy są skuteczne?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

miałem pulmosur z trowa. kupa kasy a szału nie było. taniej i skuteczniej wyjdzie przeleczyc np flordofenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maluch
      Witam chciałbym posiać na 12 hektarach taka właśnie mieszankę 50% lucerny i 50% koniczyny białej czy będzie ona dobrze plonowała oraz smakowała bydłu. Pierwszy i drugi pokoś chce przeznaczać na sianokiszonkę albo siano natomiast pozostałe odrosty na wypasanie bydła mięsnego. I czy będę mógł skorzystać ze specjalnej płatności do roślin motylkowych.
      Proszę o cenne rady.
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez adid0s
      Witam
       
       
      Dziś zauważyłem że jedna z gęsi nie je, coś wypływa z dzioba jakaś woda, cieżko się jej oddycha i charczy i czasami kichnie/kaszle
       
      Czy coś da się zrobić bo szkoda by się zmarnowała to tak się ją zabije (gęś ma 3 miesiące) i jej szkoda mogła by jeszcze podrosnąć
       
      Jakieś sugestie ?
    • Przez BIGAGRO
      VitaMaxx TR jest szybko rosnącą mieszanką poplonową nie zawierającą roślin bobowatych, przez co nadaje się również do stosowania na obszarach ochrony wód gruntowych. Mieszanka produkuje dużo biomasy, która służy przez długi czas jako źródło pokarmu dla dżdżownic i innych organizmów glebowych oraz konserwuje składniki pokarmowe przez zimę. Z powodu szybko rosnących gatunków nadaje się do późnego siewu i jest elastyczna ze względu na technikę wysiewu. Możliwy jest zarówno wysiew rozrzutnikiem nawozu jak i wysiew z kombajnu. Zawarta gorczyca abisyńska Redbone stabilizuje mieszankę w okresach suszy. Czytaj więcej >>

      Cena: 245.70zł z VAT za worek 25 kg
       
      Ilość wysiewu: 20-25 kg/ha
      Termin wysiewu: początek sierpnia do początek września
      Szczegóły dotyczące produktu: http://big-agro.pl/produkt/vitamaxx-tr-25-kg/
       

       

    • Przez Pepesza
      Cześć, 
      mam pytanie odnośnie mieszanek jakie stosujecie w swojej hodowli gęsi. 
      Spotkaliście się kiedykolwiek z sytuacją gdzie pasze treściwą (śrutę zbóż, śrutę sojową, witaminy, itp) zmieszano z sianokiszonką z koniczyny bądź lucerny? 
      Czy ptaki nie miałyby problemów z jedzeniem takiej mieszaniny?
      Pytanie wziąłem stąd, że na wyposażeniu swojej hodowli mam przenośnik ślimakowy fi 150, którym transportuje raz pasze treściwą, potem sianokiszonkę i na końcu przepuszczam system z kretem, żeby wyczyścić od wewnątrz rurę z zalegających resztek sianokiszonki. A trochę szkoda mi czasu i chciałem właśnie połączyć obie pasze. 
      Dzięki z góry za wszystkie sugestie, 
      Pozdrawiam serdecznie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj